Erzurum BTR

Kodla Büyü

madman31

Aktif Üye
2. Dönem BTR görevlendirme başvuruları ne zaman alınacak bilgisi olan var mı? ben ilçedeyim bize böyle haberler geç geliyor da

Henüz bununla ilgili il mem den bir yazı çıkmadı. Muhtemelen okulların başladığı ilk hafta çıkar. Öğretmenler burada olmadığı için malum başvurularını almak zor olur.

yarıyıl tatilinden önce yapılan toplantıda başvuruların tatil içerisinde alınıp görevlendirmelerin 10 Şubat itibariyle başlatılmasının planlandığı söylenmişti ama henüz bir açıklama göremedim ben.

eyvallah hocam sağolasın.. yarın son günmüş yetişmezse ek başvuru hakkı tanırlar mı acaba?

ed1903' Alıntı:
yarıyıl tatilinden önce yapılan toplantıda başvuruların tatil içerisinde alınıp görevlendirmelerin 10 Şubat itibariyle başlatılmasının planlandığı söylenmişti ama henüz bir açıklama göremedim ben.

Hocam hangi toplantıda bu plandan bahsedildi? Ben başvurumu yaptım ama henüz onay gelmedi. Şimdi bu durumda da bugünden itibaren bt rehberi olarak görevimizi yapmalı mıyız?

Onay henüz çıkmadı. Onayda bazen okulun başladığı ilk gün bazen de onayın çıktığı gün yazılıyor başlangıç tarihi olarak. Resmiyette onay olmadığı için bt rehber öğretmeni değilsiniz. Görevinizi yapsanız bile okullar bazen onay çıkmadı diye ek ders vermeyebiliyorlar.

hocam fatih projesi bulunan okullar tamamen doldurulmaya çalışılıyor...olursa bugün yarın onaya gönderilir

2 hafta oldu hala yoook.
çok zor birşey olmasa gerek.
tablet bile 2 okula gelmiş koskoca erzurumda erzurum yavaş ağır çalışıyor zannedersem.

Teşekkürler hocam. Yalnız bu listelere nereden ulaştınız acaba? Erzurum meb de yayınlanması gerekmiyor mu bunların

Geri