Erkekler İçin Parfüm Önerileri...

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar bir türlü istediğim parfümü bulamıyorum...
çeşit çeşit marka denemelerim oluyor ama " ha işte budur" dediğim bi marka yok.
sizden tavsiye istiyorum...bir de parfüm satan güvenli site biliyorsanız çok makbule geçer...
Bi ara birinden hugo boss marka parfüm hediye geldi...çok çok beğenmiştim ama şişesi 400 tl falandı :)
bunların bir de imitasyonu oluyor...tam olmasa da aynı etkiyi yaratır mı acaba?

hocam hugo boss parfümün hangi modeliydi kullandığınız yazabilir misiniz? ben de yeni parfüm arıyorum da, ayrıca mizu.com sitesin de bu ara indirim var parfümlerde:)

Bargello açık parfümde bence en iyisi. DP, eiffel, rosabello gibi markaları kullanmış biri olarak söylüyorum. Koku işine biraz merakım vardır. Hangi parfümü seçeceğiniz hangi kokuyu beğendiğiniz (meyve, baharat, şeker, v.s.) ve kendi öz ter kokunuzla birleşince ortaya çıkan kokunun ne ifade ettiği ile alakalıdır. Açık parfümler genelde güvensizlik sebebiyle tene sıkılmasa da ter kokusuyla kıyafetten gelen koku yine hemdem olur.

Başlığı görünce hemen aklıma hugo boss geldi yazmaya girdim fakat siz zatenhugo boss demişsiniz

Açık parfümler beş kuruş etmiyor şeker ve gül yağı gibi kokuyorlar.

eşim kullanıyor ona da ben tavsiye etmiştim.herkes parfümünün ne olduğunu soruyormuş yani o kadar güzel düşünün :p calvin klein euphoria orjinali muhteşem.eyfel den açık 5 tl olanı da fena değil.deneyin

Arkadaşların dediği gibi göreceli bir kavram kişinin tenindeki koku farklı oluyor.
Benim favorim kışın örneğin One million yada armani code, Yazın da freş örneğin bvlgari aqua marine

Meyve = CK
Bahar = Aqua Marine
Şeker = One milion , rochas
Egzotik odunsu = Issey Miyake, Armoni Code

arkadaşların yazdıklarının hepsini denemiştim. parfum konusunda fazlasıyla hassasım. hatta sevmediğim bir koku şiddetli baş ağrılarına sebep olur bende. yazılanlardan sadece "212 sexy men" bana hoş gelen bir koku

fakat

işte benim parfümüm dediğim kokuyu uzun zaman önce buldum. hiç bir parfüm bana göre yanına bile yaklaşamıyor:

Calvin Klein in 2 U

Sizin zevkinize hitap eder mi bilemem tabii...

Caldion night kullanıyorum. Sadece yüzüm içinde alkolsüz Reyyan sürüyorum, çok hoş bir kokusu var.

herkes birşey diyor kafam karıştı... :) aksi gibi hepsini incelediğimde çok olumlu yorumlar var..bir tanesini alacağız artık
bu arada beyaz tenliyim....bir de esmer tenlilere uygun kokular varmış onlardan alırsak nasıl bir fark olacak anlamadım doğrusu :)

Armani Code(karakteri olan güzel bir parfüm) {bu parfümü eşime almayı düşünüyorum inanılmaz bir koku Hugo Boss'ta aynı şekilde çok güzel}
Hugo Boss(Yeşil Kapaklı olan)
Gio Armani(Hafif kokular tercih ediyorsanız ideal olacaktır)

Uygun fiyatlı birşeyler düşünürseniz(30-50 TL gibi) => Zara Men gayet güzel (Avm'lerde Zara'da bulabilirsiniz)

bilgisayarmax' Alıntı:
eşim kullanıyor ona da ben tavsiye etmiştim.herkes parfümünün ne olduğunu soruyormuş yani o kadar güzel düşünün :p calvin klein euphoria orjinali muhteşem.eyfel den açık 5 tl olanı da fena değil.deneyin

çok zorlu bir seçim sürecinden sonra hocamın tavsiye ettiği parfümü aldım... Kargodan gelsin ben de bir yorum da bulunacağım ;)
Calvin Klein Euphoria Intense Men 100 ml EDT Erkek Parfüm
http://www.mizu.com/calvin-klein-euphor ... kek-parfum

Hocam eğer uygun fiyata bişey istiyorsan Zara Mağazasında 30-50 tl arası çok güzel parfümler var. muhakkak hoşuna gidecek bişiler bulursun. Şu an ben kullandığımın ismini hatırlamıyorum.
Ama 100-175 arası verebilirsen benim kullandığım 2 tane harika parfüm önerebilirim. Diesel Full for life ya da Lancome Hipnose Home edition... Lancome Hipnose geçen sene sıktığım hırkamda hala kokuyor:))
Ama o kadar vermem diyosan Zara mağazasına git derim... testerları da var dene bul:)

ncc' Alıntı:
Hocam eğer uygun fiyata bişey istiyorsan Zara Mağazasında 30-50 tl arası çok güzel parfümler var. muhakkak hoşuna gidecek bişiler bulursun. Şu an ben kullandığımın ismini hatırlamıyorum.
Ama 100-175 arası verebilirsen benim kullandığım 2 tane harika parfüm önerebilirim. Diesel Full for life ya da Lancome Hipnose Home edition... Lancome Hipnose geçen sene sıktığım hırkamda hala kokuyor:))
Ama o kadar vermem diyosan Zara mağazasına git derim... testerları da var dene bul:)

aldım hocam çoktan ama yine de teşekkürler:)...

Parfüm konusu çok çetrefilli olmaya başladı.Şayet ben her markanın orjinal gibi şişesinde bandrollü halini 5 TL'ye gördüm pazarda :) internet sitelerinin hali malum.Genelde markafoni,trendyol gibi fırsat sitelerinden kampanyaya girince alıyorum parfümleri ama önerebileceğiniz güvenilir diğer siteleri de öğrenmek istiyorum.

Geri