Erkek İsmi...

Kodla Büyü

muran

Site Gezgini
Kız isim önerilerinde beğendiğim isimler var. Bende erkek ismi konusunda kararsızlık yaşıyorum. Erkek ismi tavsiyelerinizi bekliyorum

Hocam hangi ismi beğenirsiniz bilmiyorum ama Ömer Faruk ismine dikkat. En az 10 tane öğrencim vardı Ömer Faruk isminde hepsi yaramaz :))

Barış olsun,
çok ihtiyacımız var barışa......

Recep Tayyip Kemal Baykal (daha hiç duymadım) Seyyid Haydar Muhammed, Enes, ÇAĞAN ÇAĞATAY ÇAĞDAŞ ÇAĞIN ÇAĞLAR ÇAĞMAN ÇAĞRI ÇAKABEY ÇAKAR ÇAKIN ÇAKIR ÇELEN ÇELİK ÇELİKER ÇETİN ÇEVİK ÇEVRİM ÇIĞIR ÇINAR
Sosyetik sonuna can tay ekleri getir
yaw bak bu kadar isim bulduk :mrgreen:
rica ediyorum bu isimlerden birisini ver mesajınızlada hangi ismi verdiğinizi bize yazın
bu konuda isim babası olmak istiyoruz. bir çok isim buluyoruz arkadaş gene kafasına göre kel alaka isim veriyor.
bu konuda çok dertliyim. illa benim yazdıklarımı ver demiyorum ama en azından burada formda olan isimlerden ver bari...

Hem kulağa hoş geliyor hemde Yavuz Sultan Selim'e olan hayranlığımdan ötürü..SELİM

birkan
senelerdir kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı gayet memnunum, öğretmenden temiz, telif hakkı, isim hakkı falan da istemem tepe tepe kullanabilirsiniz :mrgreen:

Geri