Epic Pen

Kodla Büyü

untimely

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar.Belki basit bir sorudur ama aklıma gelmedi çözüm yolu.Fatih Akıllı Tahtalarda tam ekran bir pdf dosyası açtığımızda epic pen uygulaması arka planda kalıyor pdf üzerinde uygulamayı gösteremiyoruz bir fikri olan var mı? Teşekkür ederim.

hocam epic pen meb ile sorun yaşadı galiba telif konusunda epic peni kaldırıp fatih kalemi isimli programı kurmanızı tavsiye ederim

arkadaşlar bu fatih kalem uygulamasını nerden indirebiliriz? link atabilen varsa sevinirim kolay gelsin şimdiden intenetten aradım bulamadım da..

Hocam Kurdum denedim Fatih Kalem güzel bir uygulama beğendim.Fakat akıllı tahtalarda yüklü olan pdf okuyucularla tam ekran bir kitap açtık mesela o zaman uygulama arka planda kalıyor kullanamıyoruz gözükmüyor.Bunun bir yolu var mı?

Hocam pdf açan varsayılan programı adobe reader vb bir program olarak ayarladığında sorun çözülecektir.

Bunun için tahtalara adobe reader yüklemek lazım hocam ilave program yüklemeden tahtanın kendi varsayılan pdf okuyucusu ile bunu yapmak mümkün değil mi?

Windows ortamında Crealesson kullanabilirsiniz. bedava sürümü var.
Karatahta hissi veriyor. klavye fare kısayollarını gösteriyor. ders anlatırken camtasia gibi ekran kaydı yapabiliyorsunuz ekstra bir yazılıma ihtiyacı olmadan.
bir müddet deneyip kullanmayı öğrenirseniz bayılacaksınız.
CreaLesson Freemium
bir dakikalık tanıtım videosu

Geri