en uygun adsl bağlantısı hangisi?

Kodla Büyü

Ahber

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim fatura h9er ay 62,50 geliyor ttnet adsl normalde 55 - 56 tl gelmesi lazım ayrıca telefonsuz adsl bağlantısı uygunmu yani gidip komple kestirecem simile adsl nasıl? bilgi verirseniz sevinirim.

Telefonsuz Adsl'de diğeriyle hemen hemen aynı. 15 lira ek ücreti var sanırım, diğerinde telefon 20 geliyordur zaten. 62,5 gelmesinin sebebi 8 yada 16Mb geçmenizdendir büyük ihtimal.

adsl hattını iptal etmek için illaki telekoma mı gitmek gerekiyor gittiğimde hemen kapatırlarmı telefonuda kapattıracam da.

zencefil58' Alıntı:
adsl hattını iptal etmek için illaki telekoma mı gitmek gerekiyor gittiğimde hemen kapatırlarmı telefonuda kapattıracam da.
Galiba kapatıyorlardı hemen interneti. Ama telefonu 1 hafta içinde mi ne kapatıyorlardı. Ya da birkaç gün sürebilir, çünkü sizin sokaktaki kutudan da halledecekler onu.

vınn nasıl hocam tavsiye edermisiniz aylık 29 liraydı sanırım

zencefil58' Alıntı:
vınn nasıl hocam tavsiye edermisiniz aylık 29 liraydı sanırım
Turkcell vın kullandım(!) 1 yıl boyunca. Hocam Vınn bana uzak allaha yakın olsun. O kadar söylüyorum sana..Benim evde doğrudüzgün çekmedi, senin evde çeker mi bilemeyiz, denemen lazım. Arkadaşlardan birinde varsa al birgün kullan öyle karar ver. odadan odaya, evden eve çok farkediyor Vınn. Bu arada 29tl olan 4 ya da 1Gb kotalıdır. 4gb kotada yetmezki be hocam. 2 günde biter.

ben wın kullanıyorum üzerinde bir ışık var mavi yanınca güzel gayet hızlı ama bazen yeşil yanınca nefret ediyorsun kırasım geliyo..... google bile zor geliyo gıcık oluyorum :verymad:

zencefil58' Alıntı:
KAPATMA KUYRUĞUNA GİRECEKSİNİZ HOCAM.ÖNCE SIRA NUMARASI ALIYORSUNUZ.
2 saat sonra sıra geldi bana .Özel odaya alıyorlar ve kimlik bilgileri anketleri özel teklifleri ve bilgilendirme faslı ısararlı ve kararlı olsanız bile 20 - 25 dk sürüyor.
yetmedi cep telefonunuzdan daha özel teklifler ısarala geliyor.ben ev telefonunu iptal etmiştim ondan biliyorum.ADSL içinde aynı iptal kuyruğu ve işlemler vardı.

yeni başlık açmadan önce arattım, bu konu varmış, güncel bilgi verebilecek olan var mı? sınırsız hat için, en uygun(fiyat/hız) adsl hangisi acaba, ttnet sözleşmesi biten birisi için?

hocam ben d-smart net kullanıyorum. telefon hattım yok. d-smart yalın adsl için 10 tl alıyor. onuda telekoma veriyor sanırım.
limitsiz internet+d-smart maxi paket+yalın adsl 72 tl. eğer telefon hattın varsa 62 tl.
ben 1 senedir aboneyim ve gayet memnunum. hızı şimdiye kadar hiç düşmedi ve bir problem çıkarmadı. tavsiye ederim.

cenk76' Alıntı:
hocam ben d-smart net kullanıyorum. telefon hattım yok. d-smart yalın adsl için 10 tl alıyor. onuda telekoma veriyor sanırım.
limitsiz internet+d-smart maxi paket+yalın adsl 72 tl. eğer telefon hattın varsa 62 tl.
ben 1 senedir aboneyim ve gayet memnunum. hızı şimdiye kadar hiç düşmedi ve bir problem çıkarmadı. tavsiye ederim.

2 yıllık taahhüt var mı sayın hocam?bir de sabit fatura garantisi veriyor mu?

Geri