en ucuz sınırsız internet

Kodla Büyü
d-smart neti iptal etmek için 40 takla attım. İptal etmem 1.5 ayı buldu. üye olacaklar bunu iyi düşünsün.

sonkale' Alıntı:
d-smart neti iptal etmek için 40 takla attım. İptal etmem 1.5 ayı buldu. üye olacaklar bunu iyi düşünsün.

neden hocam ? ben de hem tv hem de net için uygun olur diye d - smart düşünüyordum

İptal için benden ıslak imzalı dilekçe istediler. Adresi yanlış verdiler hem postayla hem kargoyla gönderdim dilekçe geri döndü, doğru adres tekrar göndermeler. Müşteri hizmetlerinden beni aramalar, son kararın mı...... 1.5 ay sürdü. Neredeyse ttnet in kamyasını kaçıracaktım. ( 3 bir arada sınırsız internet+telefon+ tvbu ev 39 tl Mersin bölgesine özel bir kampanya)

sonkale' Alıntı:
İptal için benden ıslak imzalı dilekçe istediler. Adresi yanlış verdiler hem postayla hem kargoyla gönderdim dilekçe geri döndü, doğru adres tekrar göndermeler. Müşteri hizmetlerinden beni aramalar, son kararın mı...... 1.5 ay sürdü. Neredeyse ttnet in kamyasını kaçıracaktım. ( 3 bir arada sınırsız internet+telefon+ tvbu ev 39 tl Mersin bölgesine özel bir kampanya)

ttnet şubesi halletmedi mi ki?yada türk telekom..

Mevcut sabit tel nosu d-smart net kayıtlı olduğu için, ttnet kaydını kabul etmedi. Sıkıntının sebebide buydu zaten.

aslında hepsi birbirinin aynı.bende bi süredir bakınıyordum döndüm ttnete.digitürkün ve dsmartın kampanyaları var.onlarda kapatmak ttnetten daha zor.bakalım artık...

tahhütüm bittikten sonra da bi kaç ay daha 63 tl den devam ettim 8 mb e kadar. Sonra DH de sıcak fırsatlar bölümünde ttnet iptal kampanyasına denk geldim. Gittim TT müdürlüğüne. İptal bölümünden numaramı aldım. Sıram geldiğinde burada yapılan indiriminiz varmış diye direk konuya girdim. Sistemden bakıp olabilecekleri söylüyolar. Ben 8 mb e kadarla devam etmek istiyorum dedim. 12 ay taahütle 44 TL ye aldım. Ev telefonu da ev avantaj 100 paketiydi. normalde 23 lira olmasına rağmen 100 dk yı geçtiği için sanırım 30 civarı geliyordu. Onu da ilk ay bedava sonraki 5 ay %50 indirim ve 12 ay boyunca +500 dk her yöne dk hediye ettiler. Bir de yeni aboneler için 39 tl lik bi kampanya var onu yaptıramadım ama taahhütünüz bitmeden gelseydiniz ya da yeni abone olsaydınız o zaman 39 tl olurdu dediler.

bi tanıdığım ttnet sınırsız 29 tl ye kampanyalı almışlar. Ancak kampanya herkese açık değil

vezirköprüde sadece ttnet iş görüyormuş onu öğrendim:) müşteri hizmetlerini aradım net limitsiz paketi 12 ay taahhütle 54 tl + 36 tl bağlantı ücreti(aylık 3 tl olmak üzere faturaya yansıyacak) + 8 tl bir kereye mahsus ücret fiyatı verdiler. mecburen bunu alacağım artık :S

Geri