En ucuz "0 km" Benzinli???

Kodla Büyü

Ooze

Site Gezgini
Arkadaşlar ucuz benzinli 0 araba için fikriniz nedir?? Corsa1.2, Polo 1,2 Trendline, Fiesta 1,2 Trend, Nissan Micra 1,2 gibi araçlar öne çıkıyor..Hepsi 30.000 TL..Sizce fiyat/performans-donanım olarak hangisi kullanan varmı?

golf 1.6 trendline 36,900 c segmentte en ucuz, b segmentin 1.2 araçlarından biraz daha fazla ama parasını hak ediyor.

Golf iyi ama 31.000 bile vermek istemiyorum şuan..yoksa evet golf iyidri :)

i20 kullandım hocam pek tat vermedi bana..polo olacak gibi zaten şuan. ama ilerde eşim kullanacağı için micra da düşünüyorum. internetten baya araştırdım ama kullanan varsa micra, görüşünü almak isterim

Ooze' Alıntı:
i20 kullandım hocam pek tat vermedi bana..polo olacak gibi zaten şuan. ama ilerde eşim kullanacağı için micra da düşünüyorum. internetten baya araştırdım ama kullanan varsa micra, görüşünü almak isterim

hmm
olabilir hocam ama fiyat olarak hem uygun hemde donanım olarak diğerlerinden daha zengin.

haha haaa..honda jazz mı??? hocam ben o araba için bekledim bunca zaman..en son 45 oldu almaktan vazgeçtim..yoksa bu yukardakilerin hiçbiri jazz ın eline su dökemez..

Ooze' Alıntı:
haha haaa..honda jazz mı??? hocam ben o araba için bekledim bunca zaman..en son 45 oldu almaktan vazgeçtim..yoksa bu yukardakilerin hiçbiri jazz ın eline su dökemez..

hocam standart versiyonunu sorduk geçenlerde bayiye..40 liraya bırakırım dedi...standart deyip geçmeyin abs ebs dört cam otomatik digital klima hepsi var....sırf sunroof var diye 45 veremem...
40 liran varsa al bence ;)

honda jazz otomatik vites benzinli al manuelde bile daha çok yakar otomatiğini çok iyi ayarlamışlar.

Geri