En son ne aldınız ?

Kodla Büyü

ayze

Aktif Üye
Arkadaşlar aldığımız ürünleri burada paylaşarak birbirimize fikir vermiş oluruz. Artı ve eksi yönlerini yazabilirsiniz.

Örneğin ben en son bosh tan 682 lt lik buzdolabı aldık​.

Gayet geniş ve kullanışlı. Fakat ses konusu söylendiğinden biraz fazla sanki.

evet hocam bende dolap aldim cok ses cikariyor arada geceleri catir cutur ediyor tedirgin oluyorum :++:

Samsung buzdolabı güzel
Arçelik bulaşık makinesi biraz sesli , temiz yıkıyor
Arçelik çamaşır makinesi güzel, programlar kullanışlı

buzdolaplarının gece çat çut sesleri no frost olmasından kaynaklanıyor, buz olmaması için belli noktalarda iç buz oluşumu ve bu buzların kırılması sonucu çıkan sesler. özellikle gece çok belli oluyor bu sesler. başta bende rahatsız oluyordum ama zamanla insan alışıyor. mutfak kapısını kapatıp yatmak da bir fikir tabi ki :)

oğlana at aldım... sopalı kafa peluş. düğmeye basınca dıgıdık diye ses çıkarıyor. kerata çok eğlendi

her şey güzel de aldığımız şeyleri biraz anlatıp tanıtırsak iyi olur. fikir edinmiş oluruz.

Duvar kağıdı(2 rulo), yapıştırıcı, plastik spatula,maket bıçağı ve su terazisi aldım. Duvar kağıdını yapmak eğlenceli ama eğer duvarda kiriş filan varsa yorucu. Öyle fahiş fiyat verip de yaptırmak mantıklı değilmiş ben tüm bu malzemeleri 100 tl aldım ve uyguladım. Sonuç mu, takibi ki mükemmel. :mrgreen:

McDonald's tan çikolatalı milkshake aldım tadı çok güzel tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hasari' Alıntı:
Duvar kağıdı(2 rulo), yapıştırıcı, plastik spatula,maket bıçağı ve su terazisi aldım. Duvar kağıdını yapmak eğlenceli ama eğer duvarda kiriş filan varsa yorucu. Öyle fahiş fiyat verip de yaptırmak mantıklı değilmiş ben tüm bu malzemeleri 100 tl aldım ve uyguladım. Sonuç mu, takibi ki mükemmel. :mrgreen:
Cok güzel olmuş elinize sağlık. Bende eve usta çağırmayı sevmem. Çoğu işimi kendim yaparım.

hasari' Alıntı:
Hocam duvar kağıdını nereden kaça aldınız? Plastik spatula ne işinize yaradı? 15m2 ve 50m2 odalara kaç tane duvar kağıdı yeterli olur sizce? Teşekkür ederim

hasari' Alıntı:
ÇOK GÜZEL OLMUŞ TEBRİKLER

İyi güzel aldınız da nereden aldınız?

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum donanımhabere
Üyeler donanımhaber ölücülerine döndü

Ekli dosyalar

• v4QLQz.png
    211.9 KB · Görüntüleme: 215
Para etmez bir paketin birkaç gram payına da olsa Antep fıstığı ile aynı ücreti ödemek hoş değil bence de.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tost makinesi aldim. Dokumix marka. 155 tl. Tost makinesi ihtiyaci olan varsa n11 de yorumlari okuyarak alabilir. Tablalari dokum oldugu icin mukemmel tost yapiliyor. Fisi cektiginde bile cok rahat tost yapmaya devam edebilirsiniz hemen sogumuyor cunku. Dokum olmasi daha saglikli oldugu soyleniyor.

Güzel bir pazar alışverişi yaptım. Ama pazarda fiyatlar epey yüksek gibi geldi. Üstelik herşey de mevsiminde olmasına rağmen

zodiac' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Hocam duvar kağıdını nereden kaça aldınız? Plastik spatula ne işinize yaradı? 15m2 ve 50m2 odalara kaç tane duvar kağıdı yeterli olur sizce? Teşekkür ederim
Hocam duvar kağıdını hepsiburada.com dan aldım sepette 20 indirimli 2 ruloyu 68,65 TL aldım.
http://www.hepsiburada.com/dekor-harmon ... 0000020CVL
şimdi indirim kalkmış ama şuan gittigidiyorda biraz daha uygun yapıştırıcısı da dahilmiş.
http://urun.gittigidiyor.com/yapi-marke ... -291218665
plastik spatulayıda kaliteli olanı aldım şunu yani
http://www.hepsiburada.com/mastercare-d ... 9EAZACILIK
alma nedenim kağıdı yapıştırdıktan sonra havasını almak ve duvarda kağıdı düzgün kesebilmek için.
duvar ülçülerini 5*3 metre diye hesaplarsak eğer sadece 3 metre olan bir duvarı yaparsan 2 rulo yeter eğer 5 metre olana yaparsan 4 rulo yeter.
Eğer 4 duvarı kaplarsan 11 rulo yeter.
Her bir rulo 5 m2 normalde desenlerin tutması için ve yapıştırırken üstten ve alttan yaklaşık 10 cm bıraktığın için biraz kağıt sarfiyatı olabiliyor.
Eğer bana yapacağın alanın ölçülerini verirsen ve alacağın kağıdı söylersen daha net bir hesap çıkarabilirim. :)

Geri