en iyi rafting nerede yapılır.

Kodla Büyü

genzo

Aktif Üye
arkadaşlar rafting yapabileceğim yer arıyorum. Daha önce yapanlar paylaşabilir mi?Neler gerekiyor vb.

şu anda rafting için sanırım sular biraz akıntısızmış. 2 hafta önce arkadaşlarım melen çayında raftinge gittiler. Çok akıntı olmadığını söylediler. Sanırm mart ayı gibi en iyi zamanımış. Onların söyledikleri bu yönde tam bilgim yok.
Ama Melen çayı bu yönden baya gelişmiş.

antalya köprülü kanyonda rafting yapmıştım. ailecek gidilebilecek bir yer :)

dalaman çayı hocam 15 gün kalmıştım orda. çok güzel bir yer. kamp felan yapmıştık. oradaki şirketlerle irtibata geçerseniz size her konuda yardımcı olurlar.

Dalaman çayında yaptım 2 yaz üstüste. Dalaman çayından tehlikeli olan tek yer Çoruhmuş kısmetse bir yazda oraya gideceğim :mrgreen:

Dalaman , Melen ve Çoruh da yapmıştım. Dalaman çok güzel kaldı aklımda. Kanyon yapısı ve yeşil doğası çok iyi. Ayrıca çok sayıda alternatif bulunabilir orda.

Melen'i dene hocam ama ilkbaharda, aslında bu aralar da hep yağmurlu gidiyor, su seviyesi iyi olabilir.

Hocam çok iyi değilsen Artvin Çoruh nehrine gitme. Dünyanın en hızlı akan nehirlerinden. Yani çok zorlar ve çok iyi yüzme bilmiyorsan boğulma riski yaşayabilirsin:)

Geri