En iyi Kablolu Modem

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BT Sınıfına yeni bir kablolu modem almayı düşünüyoruz. Ağda ve paylaşımda sorun çıkarmaması benim için çok önemli. tavsiye edebileceğiniz modem marka ve modellerini söyleyebilir misiniz. Genelde Airties marka modemi öneriyorlar. Siz ne dersiniz? :idea:

3 Com , inca kullandım 3 Com 4 aydır hiç kapanmadan çalışıyor. Hıı 2-3 kere elektrik kesildi tabi. Hiç sorun yaşatmadı. inca'larımdan biri (3 inca kullandım) 5 inci günü arıza yapmıştı tabi garanti dolaylı birebir değiştirildi.

Bence ASUS hiç ısınmıyor. çok güzel bir makine ben 1 yıldır kullandım hala kullanıyorlardır herhalde. Çünkü haberim yok tayinim çıktı :D

Aslında bence şöyle yapın hocam, eğer okulun bütçesi yeterince iyi ise Acces Point e yönelin derim kabloydu, niye çalışmıyordu derdi yok. her bir bilgisayara da kablosuz aparatı takarsızınız. Hiç başınız ağrımaz. Tabi bu benim fikrim.tercih bütçeyle parelel olarak değişir.

Yaklaşık olarak 900YTl gibi maliyeti olur kablosuza çevirmenin ama olsa süper olur. İnsanın ruhu daralıyor laba girince her taraf kablo . Yardımlarınızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar.
Airties yada USRobotics den birini alıcaz artık. Ama Airties Türkiye şartları için hazırlandı için büyük ihtimalle onu tercik edicem. Umarım ağda bir sorun yaşamayız.

Geri