En Beğendiğiniz Köşe Yazarı?

Kodla Büyü
İnsan hakları ve demokrasiyi referans alan bütün köşe yazarları okunabilir. Ama muhakkak bunların dışında kalan ve dünyayı ya da yaşadığı toplumu kendi istediği gibi şekillendirmek isteyen despot kafa yapısına sahip yazarlar da vakit bulunduğunda okunmalıdır. En azından kötü fikirleri tanıyıp uzaklaşmak için.

Hakkı YALÇIN yazıyorum mesajım çok kısa diyor. Fotokritik'teki 14 gün kuralı gibi maaşallah.

arkadaşlar herşeyden tahrik olmayın
yani isimlere tahammülümüz olmayacak kadar kötü duruma mı geldik?

haşmet babaoğlu :)

ya hocam şimdi bu konuda siyasete kaçar ama.neyse ben taraf gazetesini bu ralar takip ediyorum.

zotri' Alıntı:
aysen1503' Alıntı:
Can DÜNDAR ve tabiki Türkiye'nin en çok okunan köşe yazarı "EMİN ÇÖLAŞAN"

boyle tahrik edici EN li seyler yazmasak..Dogrulugunu kanitlayamayacaksak...

ohooo hemen de tahrik olmayın arkadaşlar...
ben hiç sevmem Emin çölaşanı. En azından uslup olarak ters gelir bana ama bi sürü yazar adı sıralanmış ve ben hiç birini zerre kadar sevmem...
benim sevmemem tahrik olmamı gerektirmez dimi...

Taraf gazetesini ben de alıyorum bu aralar. Gerçekten güzel gazete oldu. Yazar kadrosu da gayet güzel.

yuksel67' Alıntı:
zotri' Alıntı:
aysen1503' Alıntı:

ohooo hemen de tahrik olmayın arkadaşlar...
ben hiç sevmem Emin çölaşanı. En azından uslup olarak ters gelir bana ama bi sürü yazar adı sıralanmış ve ben hiç birini zerre kadar sevmem...
benim sevmemem tahrik olmamı gerektirmez dimi...

Yuksel67 hocam ben sadece boyle seyleri yazinca herkesin gaza gelip birseyler yazacagini soyledim.. mesela siz e. colasan i hic sevmediginizi yazmisiniz onu seven biride sizinkiler hakkinda boyle seyler yazsa mutlu olurmusunuz.... en iyisi en kral yazar benim okuduklarim dememek..diye dusunuyorum.. yoksa tahrik olup birilerini felan oldurecegimi zannetmeyiniz...

Tamer Korkmaz
Can Dündar
Mümtaz er Türköne
Hasan Cemal

aysen1503' Alıntı:
kesinlikle katılıyorum iki "köşe yazarı" hergün okumaktan büyük keyif aldığım yazarlar.
Buradan Emin ÇÖLAŞAN üstadı yıllarca baskı altında "çok okunduğu ve gazeteyi sattırdığı için " tutan sermaye sahiplerinide kınıyorum.İlhan SELÇUK abimizide buradan saygıyla anmak istiyorum.Tüm gerçekleri belgeleriyle hergün köşesinde yazan bütün demokrat yazarların arkasındayız.Sonuna kadar

zotri' Alıntı:
aysen1503' Alıntı:

Bence senin bu yazın tahrik edici hocam.Emin ÇÖLAŞAN "kovulduktan" sonra yurttaşların nasıl tepki gösterdiklerini hatırlamıyor yada görmek istemiyorsun sayın hocam.ÇÖLAŞAN abi izmir inciraltında otelde dinlenirken kovulduğu haberini alıyor ve odasında kendisiyle görüşmek isteyen hayranları yüzünden otel çalışanlarının lafıyla "telefon hatları kilitleniyor" Doğruluğunu merak edeiyorsan o oteli arayabilirsin bence

DENİZ ÜLKE ARIBOĞAN.. Üniversite rektör olmadan önce akşamda yazıyordu. süper tespitleri vardı. Ama ona bıraktı köşe yazarlığını. Ama bu aralar gene akşam gazetesinde yazılarını görmeye başladım. Gerçekten mükemmel bir insan ve mükemmel bir yazar. Sırf bu yüzden onun derslerde okutmak için yazdığı kitapları bile aldım.

YILMAZ ÖZDİL... Muhalif bir yazar. Gerçekten kaleminin hakkını veriyor.Seviyorum yazılarını...

Mümtaz Er TÜRKÖNE
Ahmet Turan ALKAN
Ahmet ALTAN
Nedim HAZAR
cesurca yazılarından dolayı tebrik ediyorum....

Fikret Bila
Güngör Uras
Gürkan Hacır
Bekir Boşkun
Tuncay Akgün
bağımsız olduğunu düşündüğüm hiç bir haksızlığa boyun eğmeden yazı yazabilen baskılara rağmen fikirlerini yazabilen rant ve iktidar partilerinde gezip kendisini satmayan her gazeteciyi beğenirim.

EN BEĞENDİĞİM KÖŞE YAZARLARI:TAMER KORKMAZ,MÜMTAZ KORKMAZER,AHMET ALTAN,AHMET TURAN ALKAN,HAŞMET BABAOĞLU
Tabi bunların yanı sıra arada bir güzel yazılar yazan yazarlarda var :D

Geri