En Büyük Türk icadı için çok az süre kaldı.

Kodla Büyü
Test etmeden açılması planlanmış bir site ne kadar şaşırtır bize orası da ayrı bir konu.

Süper bi site zamanı geldiğinde kendi kendini yok etme özelliğine sahip :mrgreen: :mrgreen:

noldu hocam site? merak ettirdin ama içinde bişey yok

tamam çok iddalı bir başlık ama bence çalışmasa da, güzel olmasa da bu kadar üzerine gidilmemeli hatta desteklenmeli. sonuçta bir emek veriyor ve bir şeyler üretmek istiyor arkadaş. en azından deniyor. bu bile takdir edilmeli.

en büyük eksik sitenin ne amaçlı kurulduğunu yazmamanız sayın hocam.. Nasıl Kullanılır veya Nedir gibi bir açıklama menüsü koyarsanız daha iyi olur!!!

namaldish' Alıntı:
en büyük eksik sitenin ne amaçlı kurulduğunu yazmamanız sayın hocam.. Nasıl Kullanılır veya Nedir gibi bir açıklama menüsü koyarsanız daha iyi olur!!!
:alkis: hala soruma cevap alamadım ayrıca :puhaha:

Sanırım bir konu başlatıyoruz ve başkaları o konuya mesaj yazabiliyor. Tipik forum mantığı belki ama üyelik yok bir şey yok tamamen anonim olunması söz konusu. Connected2.me olayının bir değişik versiyonu sanırım :)

ymanav' Alıntı:
Sanırım bir konu başlatıyoruz ve başkaları o konuya mesaj yazabiliyor. Tipik forum mantığı belki ama üyelik yok bir şey yok tamamen anonim olunması söz konusu. Connected2.me olayının bir değişik versiyonu sanırım :)
teşekkürler hocam dikkate aldığınız için :D

Anlata yazdık, dinlemek istedik, hadi bir de izleyelim dedik kimse beni kaale almadı :D

Hocam bu site yakında yotube, facebook gibi patlar haberin olsun :) Yakın zamanda gelecek milyar dolarlık tekliflere hazır ol derim :lol: (Ah bir de çözebileydim sistemin nasıl birşey olduğunu :) )

namaldish' Alıntı:
:+1:

dkc' Alıntı:
Hocam bu site yakında yotube, facebook gibi patlar haberin olsun :) Yakın zamanda gelecek milyar dolarlık tekliflere hazır ol derim :lol: (Ah bir de çözebileydim sistemin nasıl birşey olduğunu :) )
:)

Geri