EN İYİSİ Q7...

Kodla Büyü

storm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iddiam şu, türkiyeye gelmiş en iyi yabancı oyuncu Q7...
katılanlar,katılmayanlar...peki değilse sizce kim :wink:

Eğer konu performans sürekliliği konuya dahilse en iyisi değil....

Konu Yetenek ise Evet öyle

hocam ben beşiktaşlıyım kalite olarak gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu bende düşünüyorum (son maçlarda yaptığı hareketleri c. ronaldodan görüyoruz) ama başarı yönüne gelirsek alex ve hagi daha iyidir heralde hele alexin futbol zekasına bayılıyorum...

alex evet öyle ama kaç yıldır bu ülkede o adam, bence o kadar süre kalsa Q7 şu halinden çok daha iyi olacaktır...
hagi de iyiydi ama Q7 çok farklı hocam yaa,adam bu işin biçilmiş kumaş..

storm' Alıntı:
alex evet öyle ama kaç yıldır bu ülkede o adam, bence o kadar süre kalsa Q7 şu halinden çok daha iyi olacaktır...
hagi de iyiydi ama Q7 çok farklı hocam yaa,adam bu işin biçilmiş kumaş..

Q7 ile Alex'in farkı o zaten Q7 o kadar kalırmı burada(İnşallah kalır)...

adamda ne ararsan var :) full artı full
hırs var zeka var teknik var gösteri-show var
(taktik-teknik-kondisyon) artı göründüğü kadarıyla da alçakgönüllü...

gelmiş geçmiş en yeteneklisi Quaresmadır bence de. aleyhinde kurulacak cümleler sadece kıskançlıktan kurulabilir. Allah nazarlardan, kem gözlerden saklasın...

bireysel olarak kaliteli olabilir. ama bunu takım oyununada yansıtıp takımının başarılı olması yönünden hagidir. Hagi sayesinde alınmıştır kupalar, takımını sürüklemeyi, yönetmeyi başarmıştır. q7 De önemli takımlarda oynamıştır,Hagide ama alex Türkiyede oynamıştır. Çok iyi olsaydı çoktan iyi takımlar kapmıştı. Alex burda başarılıdır ama asla bir Anelka, Hagi, q7 vs. değildir.

q7 bjk ile birlikte kupalar kazanırsa hagiyi geçebilir. Bu mümkündür.

hocam bireysel de oynuyor adam takım oynuda, bence fırtınalar kopuyordur içinde onunda, alda at dediği ama atamayan bi forvet hadi atsana dediği bi ortasaha arasında top oynamak çok da kolay olmasa gerek, daha ne yapsın almeidaya attırmak için, inş bi yerlere gitmezde sadece bu adam için ben maçlarını izlerim, ekremlere selçuklara sabrilere kalmaktanda böyle bireysel adam izlerim hoca yaa :) top ayağa bu kadar yakışır...

toptan anlayan adam hangi takımı tutarsa tutsun bu adama bayılır, bende sabaha kadar saysam bitmez :) zaten...
noumalar anelkalar okachalar amokachiler iyiler tabi ama eksikler, bu adam son model abi yaa

storm' Alıntı:
toptan anlayan adam hangi takımı tutarsa tutsun bu adama bayılır, bende sabaha kadar saysam bitmez :) zaten...
noumalar anelkalar okachalar amokachiler iyiler tabi ama eksikler, bu adam son model abi yaa
doğru diyorsun, geçen okacha nın gollerini gördüm trt de adam 10 gömlek üstünmüş o zaman ki futbolculardan, şuan olsa yine vaz geçilmez olacak oyunculardan

bana göre Sadece bir maç yada bir sezona bakarak konuşmak yanlış olur. Şu anda Türkiyeye gelmiş en iyi futbolcu 1. sırada alex, 2. sırada ise hagi vardır. Eğer q7 de kalitesini ve performansını uzun vadeye yayıp belirli bir çizgiyi devam ettirme şansı olursa o zaman q7 denilebilir.

evet Q7 çok iyi ve çok başarılı izlemekten keyif alıyorum ama ben hagi olduğunu düşünüyorum.

Şu an gaza getirse de yıllar sonra unutacaksınız ne Q7 ne Alex, biz Hagi'nin rakiplerde bıraktığı :eek: etkiyi de unutmadık bize yaşattığı coşkuyu da.. En iyilik neye göre oluyor bilen birisi hesap çıkarsın madem, istatistik olarak konuşalım böyle herkes objektif :+1:

pascaldan sonra beşiktaşa gelen en yetenekli oyunculardan biri q7 dir hatta en yeteneklisidir.

Türkiye gelmiş en iyi yabancı değil de beşiktaşa gelmiş en iyi yabancı derseniz katılırım size..

nosTRa' Alıntı:
bana göre Sadece bir maç yada bir sezona bakarak konuşmak yanlış olur. Şu anda Türkiyeye gelmiş en iyi futbolcu 1. sırada alex, 2. sırada ise hagi vardır. Eğer q7 de kalitesini ve performansını uzun vadeye yayıp belirli bir çizgiyi devam ettirme şansı olursa o zaman q7 denilebilir.
:+1:
her maçtan sonra ekleyeyim :) de adamı sağlam bırakırlarsa tabi....

Geri