Elinde bakanlık BTR yazısı olan paylaşabilir mi?

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bakanlığın yayınladığı yazıda 30 saat ibaresi yok muydu? o belgeyi bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi?

gezegen10' Alıntı:
arkadaşlar bakanlığın yayınladığı yazıda 30 saat ibaresi yok muydu? o belgeyi bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi?

hocam o yazı bir anda yok oldu ben de bulamadım şimdi hep aynı yazı dönüyor ortalıkta

gezegen10' Alıntı:
Hocam bahsettiğiniz bu yazıdır umarım.

Ekli dosyalar

• BTR_tereddüt_edilen_hususlar.rar
    102.1 KB · Görüntüleme: 99
bu yazılar bana da lazım olacak II. dönem görevlendirme yaparlarsa teşekkürler

tereddüte düşülen konular hakkında yazı geldi okuluma. idare birşey söylemedi ama ben 25 ocaka kadar uymayı düşünmüyorum. bu şartlar altında da 2. dönem BT Rehberliğini istemiyeceğim. resmen eziyet ediyorlar bize. İstemeyi düşünmeyen kaç kişiyiz acaba?

mkarahan46' Alıntı:
gezegen10' Alıntı:
Hocam bahsettiğiniz bu yazıdır umarım.
Hocam o tarihlerde askerdeydim görmemişim yazıyı şimdi tam görevlendirme aşamasında gördüm çok işime yarıyacak çok teşekkür ederim...

bu yazıya göre 30 saat falan yok, okulda eğitim öğretim devam ettikçe kalacağız, öyle anlaşılıyor. işi bozan seçmeli dersler, bu sene normal ders bitiminden sonra seçmeli derste yok, çok sıkıcı olacak.

Geri