elektrotekno.com üyelik !

Kodla Büyü
hocam ne için istiyorsunuz oraya üyelik.
ben eskiden üyeydim. bi ara banlanmıştı kullanıcı adım. ama tekrar kontrol edeyim

elektronik üzerine bir proje araştırıyorum. mümkünse bir referans numarası gönderirsen sevinirim. ilgin için teşekkür ederim..

hocam davetiyeniz gönderilmiştir. mailde problem olması durumunu göz önünde bulundurarak davetiye kodunu özel mesajla size gönderiyorum
.
artık 5 kişiyi de siz davet edebiliriniz. :D

herkese merhaba. 1 yıl önceki konu hortlamış. bana pm ile davetiye isteği gönderen arkadaşlar var. şunu belirteyim o siteye en son burdaki arkadaşlara davetye göndermek için girdim. ve sitede yeni davetiye hakkı kazanabilmeniz için paylaşım yapmanız, paylaşımlara yorum yapmanız kısaca AKTİF olmanız gerekiyor. bende site içinde o kadar aktif olmadğım için YENİ DAVETİYE GÖNDERME HAKKIM YOK. ilgilenenlere duyrulur...

özelden ben de davetiye kodu alabilir miyim arkadaşlar?
tşk ederim ilginiziçin
saygılar

Kod:
Okuduğunuz okula, kayıtlı olduğunuz bir kuruma veya çalıştığınız firmaya ait özel mail adresi ile kimliklerini belgeleyenlere, yönetim tarafından referans olunacak ve kod gönderilecektir.
Lütfen aşağıdaki örneklerdeki gibi bir mail adresiniz üzerinden Referans iletişim adresine, kısaca kendinizi tanıtan bir mail gönderiniz. Hotmail, yahoo gibi adresler üzerinden gelen mailler otomatik silinmektedirler.
Not: Maillerin incelenmesi ve davetiye gönderilmesi 2-3 gün sürebilir, lütfen bu zaman zarfında tekrar mail göndermeyiniz.

Örnek özel mail adresleri: numaraniz@okulunuz.edu.tr, numaraniz@okulunuz.k12.tr, adinizsoyadiniz@calistiginizfirma.com.tr, sicilno@meb.gov.tr, adinizsoyadiniz@emo.org.tr vs.

Geri