Elektrikli Izgara tavsiyesi???

Kodla Büyü
hocam bu biraz küçük misafir falan ağırlayamazsın bunla, çekirdek aile için. Ben de bu tarz bir alet almıştım, seviyordum da. Sonra annemin aldığını kullandım , ben hamallık yapıyormuşum. Genelde küçük esnafta bu ürünün daha iyileri oluyor, yine de siz bilirsiniz.

mcö' Alıntı:
hocam bu biraz küçük misafir falan ağırlayamazsın bunla, çekirdek aile için. Ben de bu tarz bir alet almıştım, seviyordum da. Sonra annemin aldığını kullandım , ben hamallık yapıyormuşum. Genelde küçük esnafta bu ürünün daha iyileri oluyor, yine de siz bilirsiniz.
hocam teşekkürler cevap için. Anneniz hangi marka almıştı acaba :) direk söyleyebileceğiniz bir marka varmı?

ben 40 tl ye aldığım sinbonun daha basit olanı kullanıyom hocamın dediği gibi çekirdek aile için idael. mutfakda yapıyom koku da olmuyo.

bidene' Alıntı:
http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/elektrikli-et-ve-balik-izgara-buyuk-boy-269274559
Kesinlikle bunu alın
hocam kullandığınız bir ürün mü?
sadece üst kısmında rezistans var gibi duruyor.
pek güvenli gibide durmuyor :eek:

hocam sadece üstte rezistans var ve etler yada pişireceğiniz şeyler rezistansa damlamıyor fazla koku olmuyor balkon için ideal sıçrama yapmıyor,
7 senedir kullanıyorum. altında tepsisi ve ızgarası var yağ tepsiye damlıyor.
3 adet ortaboy çupra rahat sığıyor. gıdaları üstten pişiriyor.

patlıcan, soğan, biber, domates, sarımsak közleyebilir,
kestane kavurabilirsiniz,
et balık tavuk çok güzel pişiyor.
yumurtalı ekmek yapabilirsiniz.
patates közleyebilirsiniz,
kapaklı olduğu için ısı dışarı çıkmıyor kısa sürede pişiyor,
elektrikten tasarruf edersiniz,

adana hatay taraflarında neredeyse her evde bulunur.
önerim resimdeki mega boyu almanız.
verdiğim ürün fiyat olarak en uygun olanı.

ben de zamanında a101 den mi bim den mi almıştım böyle bir şey bir kaç deneme yaptım baktım bir halta yaramıyor doğru çöpe attım tavsiyem iyi bir şey alın
ekleme: bu epey pahalıymış belki iyidir bilemiyorum benim aldığım 30 tl gibi birşeydi

Benim verdiğim ürün mega bve en ucuzu
Kendir hocamınkide kaltelisi era marka
Ayrıca resdans dizilimi daha iyi
Karar sizin
Diğer ızgaralılar 5 para etmez.
Bende alttan rezistanslı su konulanda var kullanmiyorum

kendir_li' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/era-sm-16-cift-telli-kapakli-kokusuz-dumansiz-yikanabilir-elektrikli-izgara-kirmizi-p-MTERACIFTSM16-K?magaza=Ab%20Store&wt_gl=cpc.tum.genel-mobil.pla&gclid=COydvZa-5dMCFRrPsgodf9EKjw

7 yıldır düzenli kullanıyorum. Gayet saglam bir ürün. @bidene hocamın dediği bütün şeyler bunun içinde geçerli.
Ben 1.4 kilo tavugu(sarma) tek ızgarada pişiriyorum.

hocam bu üstten ısıtmalıymış üstten ısıtmada etin ve balığın lezzetli suyu aşağı akar ve lezzetsiz olur diyor

Tavuk balık cok güzel pişiyor
İstersen pişirme kağıdı koy öyle pişir
Ev de yapılabilecek en iyi ızgara bu
Büyük balıklar çok iyi pişiyor. Tavuğuda çizerseniz harika olur.
Benimkinin boyu 28 cm 36 cm civarında.
Kimse mangal tadı beklemesin
Tencereden kat kat lezzetli

Geri