el Emeği Göz nuru Bütün Kodlar bana ait

Kodla Büyü
Bilgisayar Bilişime Bayılıyorum ya. bilgisayarcılar arasındaki Dayanaşma Budur. daha Bu mesajı yazalı 2 dakka Oldu Sitede 15 tane Online Ziyaretçi gerçekten gözlerim yaşardı teşekkürler :D

emeğinize sağlık,ilk gözüme çarpan banner da yanlış yazılan ilköğretim yazısı oldu hocam "ğ" unutulmuş

eyvallah hemen düzeltiyorm :D dün akşam başladım bu gün bitti eminm daha birçok hata vardır :D

arkadaşlara katılmıyorum renk uyumun çok güzel. emeğine sağlık. :+1: paylaşmak istersen biz hazırız. :mrgreen:

ashaxx' Alıntı:
http://mardindumlupinar.meb.k12.tr/

iki siteyi yapanların renk uyumu tema uyumu aynı gibi!

ORJİNALİ BU - BBNET Site yarışmasında finalist olmuş bir proje, kodlar zamanında bbnette paylaşıldı. Sonradan link kaldırıldı. konusu hala duruyor

narcin' Alıntı:
Arkadaşlar Tmamen kendi tasarımım olan siteye bir bakarsanız sevinirim özellikle haber bandım güzel oldu :D

http://www.sekerli.meb.k12.tr

BU DA ESİNLENME, BİRAZDA VOLTRAN olmuş bence. Acık ondan, acık bundan, renklerde şurdan...

Not : Bu eleştiri TAMAMEN KENDİ TASARIMIM dendiği için yapılmıştır...

Başkalarına ait olan şeyleri kendininmiş gibi göstermek hiç hoş değil
Böyle web sayfaları hazırlayacaksanız bence hiç hazırlamayın, bu işe başlamayın da.
2 renk değiştirdim diye bütün tasarımı kendisininmiş görenlere çok sinirleniyorum.(Bu arada tasarımı da mahvetmişsiniz)

Bu tip durum kendi başıma geldiği için bunu daha iyi anlıyorum.
Web de tesadüf eseri 2-3 arkadaşımızda gördüm. tasarımı alıp altına kendi imzasını da atmayı unutmamış saolsun.
O yüzdendir ki yaptığım tasarımları artık burada paylaşmıyorum.

sadece bannerin mavi ve turuncu kısmıyla arka planda kullandığım çiçekli böcekli kısım internetten alıntı yoksa kodlar benimdir zaten onlarada photoshop yaptım yani bi site alınıp kod değişimi yapılmamıştır. Şimdi site kodlarını yayınlıyorum isterseniz bir bakın :D ama neden bu kadar tepkili oldu anlamadım gorsellik olarak evet bir site hoşuma gittiği için mavi ve beyaz kullandım birinin kod #fff dieride
#009bff lütfen yayınladığım siteye bakın. ve bazen yapılan bu kadar kaba ve ani elştirlerden vaz geçiniz. ama her eleştiri insana bir + veriyor. aslında birdaha renk seçerken bile okada iğrenç bir renk şeç meliyimki orjinal olsun.

Ekli dosyalar

• sekerli.part1.rar
    5 MB · Görüntüleme: 103
  • sekerli.part2.rar
    5 MB · Görüntüleme: 101
  • sekerli.part3.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 95
bence renk uyumunuz güzel ama özellikle arka plan rengini daha açık bir ton seçmelisiniz

hocam bence renklerle biraz oynayın arka plan güzel ama diğer kısımların mavi olası siteyi boğmuş.. banner kısmındaki turuncuyu sitenin haber, menü, duyuru vb. kısımlarını bölmek için kullanabilirsiniz.

emeğine sağlık. aşağı açılan menülerin renk tonu biraz farklı olabilrdi sanki. arkadaki renkle aynı olunca menü biraz siliiik kalmış.
ama çok başarılı bir site genel olarak

Bu tasarım Ahmet Soyarslan Hocama ait diye biliyorum. Hatta kodlarını paylaşmıştı kendi sitesinden. Herşeyi bana ait diye açıklarsan bu tür tepkiler alman normal. Tasarımında bazı sitelerden çokkkk fazla esinlendim desen o zaman cevaplar daha farklı olabilirdi.

narcin' Alıntı:
sadece bannerin mavi ve turuncu kısmıyla arka planda kullandığım çiçekli böcekli kısım internetten alıntı yoksa kodlar benimdir zaten onlarada photoshop yaptım yani bi site alınıp kod değişimi yapılmamıştır. Şimdi site kodlarını yayınlıyorum isterseniz bir bakın :D ama neden bu kadar tepkili oldu anlamadım gorsellik olarak evet bir site hoşuma gittiği için mavi ve beyaz kullandım birinin kod #fff dieride
#009bff lütfen yayınladığım siteye bakın. ve bazen yapılan bu kadar kaba ve ani elştirlerden vaz geçiniz. ama her eleştiri insana bir + veriyor. aslında birdaha renk seçerken bile okada iğrenç bir renk şeç meliyimki orjinal olsun.
hepsi kendidnden biliyor hocam sen takma kafana paylaşım için sağol.

yazı tipin bana göre iyi gelmedi hocam. tabi görecelidir. saygı duyarım. daha düz bir yazı tipi kullansan daha iyi olur gibi

sadece susarak' Alıntı:
narcin' Alıntı:

Konuyu nasıl açtığına bak istersen, bir de tasarım ve kodlama ne demek onu araştır.
Başkasının emeğini kendininmiş gibi gösterirsen bu tarz yorumlara da açık olacaksın, kusura bakma
Kodlar sana ait olabilir, ama tasarımı senin değil.
Ama sen tutupda bütün tasarım bana ait dersen başkasının hakkını yemiş olursun.

sadece susarak' Alıntı:
narcin' Alıntı:

bence de sen sadece sus :wink:

tasarım derken gösterdiğiniz siteler hep 2 kolondan oluşuyor benim ki 3 kolon site kodlarını indirdinizmi ? bahsettiğiniz arkadaş veya örenek gösterdiğiniz siteler hep flash siteler benim ki html ve sorun sadece banner se bu sitenin benzerini yapmıtım http://www.oltuteml.meb.k12.tr ve burdada banner milli eğitimin banneri acaba şimi mebdenmi çalıntı olmuş oluyor yani tüm sıkıntı bannermi ? tasarım derken belirttim sadece banner ve arka plandaki resim ama istiyorsanız 2 tıklamayla değişir bu dur yapıcı yorum sağolun sayın hocalarım. yani tüm her şeye baktınızda banner la renkleremi takıldınız ? haber bandıdır içeriktir yerleşimdir vb her şey tamam bi o mu sıkıntı :D tamam tamam sizin dediğiniz olsun emek memek yok bilgisayara dedimki yap kardeş oda yaptı ayrıca destek olan hocalarıma ve önerilerine teşekkür ediyorum

Geri