ekspere itiraz ve kabulü?

Kodla Büyü

sisss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bi ev aldık 115.000 e, 85.000 krediye başvurduk.
Eksper 104.000 demiş banka bu yüzden 78.000 kredi verebiliyoruz dedi. Bankada ekspere itiraz maile attık banka olumlu sonuç gelir dedi ama kafama takıldı.
Böyle durumla karşılaşan oldu mu??

ben aldıgımda bana hocam kaç para lazım dedilerdi o vakit...

ama bi exper tutanagı gordum...
tutanağa göre
1-evin belli başlı noktalarının fotografını çekip puanlıyorlar.
2-çevredeki evlerin fiyatını alıyorlar
3- çevredeki 3-4 emlakçıya da danışıyorlar
en sonda hepsini toparlayıp fiyat çıkartıyorlar...

ama genelde en azından ben sordugumda dedimki olaki 100 bin deseler problem yok ama mesela 80-90 deseler 3-5bin acık olur hocam bankalrın buyuk cogunlugu hocam hallederiz rapor hazırlanmadan demişlerdi...

cyln' Alıntı:
ben aldıgımda bana hocam kaç para lazım dedilerdi o vakit...

ama bi exper tutanagı gordum...
tutanağa göre
1-evin belli başlı noktalarının fotografını çekip puanlıyorlar.
2-çevredeki evlerin fiyatını alıyorlar
3- çevredeki 3-4 emlakçıya da danışıyorlar
en sonda hepsini toparlayıp fiyat çıkartıyorlar...

ama genelde en azından ben sordugumda dedimki olaki 100 bin deseler problem yok ama mesela 80-90 deseler 3-5bin acık olur hocam bankalrın buyuk cogunlugu hocam hallederiz rapor hazırlanmadan demişlerdi...
hocam bizim eksper raporu hazırlamış göndermiş bankaya 104.000 demiş evin değerini, itiraz maili attı banka. İnsanlar aldığı değerden fazla göstermeye çalışıyor bizede gelince aldığımız değeri bile vermiyorlar. Bi insanda şans olacak

bana önce finansbank kredi vermedi eksperleri iş bilmiyor.denizbankın eksperleri tam not verip istediğim kadar kredi almamı sağladılar evin değerini de yüksek gösterdiler

Buzkırıcı' Alıntı:
bana önce finansbank kredi vermedi eksperleri iş bilmiyor.denizbankın eksperleri tam not verip istediğim kadar kredi almamı sağladılar evin değerini de yüksek gösterdiler
evet hocam iş bilmiyorlar aynı binada internetten satan üç sahıs var. Biri 132.000 yazmış biri 125.000 biride en üst kat olmasına rağmen 123.000 istemiş benim daire en üstün bi altı eksper bey 104.000 yazmış çekmiş gitmiş salak herif.

Geri