Eksikliklerinin giderilmesine ilişkin tamamlayıcı planlama

Kodla Büyü

ßüşra

Aktif Üye
2020-2021 eğitim-öğretim yılında öğrencilerin COVİD-19 salgını sürecindeki öğrenme kazanımlarına ilişkin eksikliklerin giderilmesine yönelik gerçekleştirilecek tamamlayıcı eğitim sürecinin kazanım,ders ve diğer derslerle olan ilişkisi açısından değerlendirilerek planlanması
bu planlama hakkında bilgisi olan veya yapan var mı acaba

16 mart-19 haziran arası 3 aylık yıllık plândaki konulara ait 3 haftalık telâfi planı yapılacak. Bu 3 haftalık plan 31 ağustos 'ta okul açıldığında telafi olarak uygulanacak

Bütün dersler o zaman ayrı ayrı yapılacak ama kaç haftaya sığdırılacak acaba bayağı eksiklik var çünkü

neyin kafasi bu anlamis degilim uc haftalik plan ve kazanim neyin kazanimi cocuklari motive et yeter ama gel gor idareye bunu anlat elinde belge olcak kendini kurtaracak...

15 Marttan sonraki konuları üç haftaya sıkıştıracağız ve bu konuları da anlatacağız. Kısacası telafi ettik gibi göstereceğiz.
Uzaktan eğitimde meslek dersleri geride kaldı biraz öğrenen öğrenciler bile öğrendiğini unuttu bu üç haftada öğrendiklerini bile tekrar öğretmeye çalışacağız. Fazlasıyla zor bir durum meslek liseleri için her zamanki gibi yine zorlamaya devam..

Mart sonrası meslek lisesi derslerinde eksik kalan konularla ilgili(btt,Office,teknik resim,veri tabanı,nesne , akis vs) zümre maddesi yazan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi? Planlarım okulda kaldı ve şehir dışındayım maalesef. Zumrede eksik konuların belirtilmesi isteniyor

Mart sonrası meslek lisesi derslerinde eksik kalan konularla ilgili(btt,Office,teknik resim,veri tabanı,nesne , akis vs) zümre maddesi yazan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi? Planlarım okulda kaldı ve şehir dışındayım maalesef. Zumrede eksik konuların belirtilmesi isteniyor
Aynı durum bende de var. Yardımcı olacak kimse yok mu?

Geri