Ekrana Görüntü Gelmiyor

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar,
çalışan bilgisayara bugün görüntü gelmiyor. Bilgisayar aidata ekranı ise dell. Ekranda şu uyarı çıkıyor."entering power save mode" başka vga kablosu takayım dedim onunlada görüntü gelmiyor. Sorun nedir acaba? neler yapabilirim?

Hocam anakart gümlediyse ekrana hiçbir şey gelmez. Kasanızdan ses geliyordur, fanlar dönüyordur fakat anakart pert olmuştur.

Anakartınız gümlediğinden tamamen emin olmak için kasanızın açma/kapama düğmesine basın, bilgisayar çalışsın. BIOS'tan bip sesi bekleyin. Bip sesi yoksa anakart gümlemiş.

akdenizkanki' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
çalışan bilgisayara bugün görüntü gelmiyor. Bilgisayar aidata ekranı ise dell. Ekranda şu uyarı çıkıyor."entering power save mode" başka vga kablosu takayım dedim onunlada görüntü gelmiyor. Sorun nedir acaba? neler yapabilirim?
başka vga kablosu nasıl takılıyor hocam?

computing' Alıntı:
akdenizkanki' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
CRT ya da FLAT değil de LCD monitör ise takılabilir tabi hocam.

yasarsahbaz' Alıntı:
computing' Alıntı:
akdenizkanki' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
CRT ya da FLAT değil de LCD monitör ise takılabilir tabi hocam.
Teşekkürler hocam benim çalıştığım lablarda LCD hiç olmadı evde de laptop var o yüzden kafam karıştı :?
Bu arada bende de görüntü gelmeme sorunu olmuştu ama benim anakart çalışıyordu sorun ram deydi. Kolay gelsin.

Geri