ekonferans etkinlik takvimi belli oldu.

Kodla Büyü

empatichuman

Site Gezgini
e konferansa katılan arkadaşlar maillerinizi kontrol edin şener hoca mail atmış.maillerde e konferans etkinlik takvimi belli olmuş.en erken etkinlik 28 mayısta başlıyor.hadi hayırlısı diyelim

bana gelen mailde tarih yok. sadece e konferans merkezleri belirtilmiş. nerde yazıyor tarih?

e-konferans takvimi belli olmuş herkese kolay gelsin şimdiden...gelen maili paylaşıyorum arkadaşlar

Ekli dosyalar

• e-konferans takvimi.rar
    156.3 KB · Görüntüleme: 234
öğretmenlere dönük takvim yok bir de listede benim okulum yok salonu kullanılacak ama ilçede 2 moderatör var 1 i benim nasıl olacak ?

firtuna61' Alıntı:
öğretmenlere dönük takvim yok bir de listede benim okulum yok salonu kullanılacak ama ilçede 2 moderatör var 1 i benim nasıl olacak ?

semınere katılan kısı aslı gorevlı sız yedeksınız galıba hocam

bana maıl gelmemıs daha :(

mail bana da geldi, konferanslar hep 5 e kadar hadi biz formatörüz peki öbür branşlar ne olacak acaba ücret ödemesi olacak mı? :p

"olacak ama onun düzenlemesi yapılıyor" demişti bence yetişmedi diye olmayacak...

son bir duyum ekim ayına kadar hepsi iptal dediler aslı var mı? Duyum kaynağı: manisa mebbis il sorumlusu

11-29 haziran arası herhalde.Benim iptal edilen bir kursa bu tarihleri arası uzaktan eğitim konferansı verilecektir yazmış Ankara

Geri