Ekim Ek Ders

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar 22 dersi + sınıfı olan (sınıf rehber öğretmeni) birisi Ekim de ne kadar ek ders almalıydı? Pandemi dolayısıyla hesapta bir değişiklik mi oldu?

Nöbet hariç hepsini alırsınız hocam.

5*3= saat eksik olur nöbetten dolayı. (Ekim 5 hafta diye hesapladım)

Arkadaşlar 22 dersi + sınıfı olan (sınıf rehber öğretmeni) birisi Ekim de ne kadar ek ders almalıydı? Pandemi dolayısıyla hesapta bir değişiklik mi oldu?
22-15=7, +2 DDH, +2 sınıf = 11 saat haftalık. Dağıtımı 2 2 3 2 2 diye yaptıysa. 11x4=44, 1 ve 2 si de 4 saat = 48 saat

Nöbeti bilmiyorum. Galiba üç nöbet oldu o da 12, 60 saat olması lazım.

%20 vergi diliminde 1028,13 TL
Düzenledim.

Son düzenleme:
Nöbet yok hocam full uzaktan ama
599 TL yatmış.
Puantaj ı istedim bakalım

Benim de sizin gibi 22 saat dersim ve sınıfım var . Nobetim yok. 822.50 yattı. 5 Ekim de tüm sınıflarda ders vermeye başladık. Öncesi birlestirilmisti.

48 ya da 49 saat ekders alırsınız oda vergi diliminden dolayı 48*17,12=821,76 liraya tekabül ediyor

Tşkler biz Ekim son 3 haftası başladık full derse ama öncesinde 1 haftadan fazla olan sürede sadece 2 saat ek ders yazılmış.
Öğrendim, idare ile görüşüp tşkler arkadaşlar

Arkadaşlar okul müdürü btr onayı olan 31 Ağustos ve 18 Eylül arasında ki haftalardan yazı okula gelene kadar süre olan gitmediğim gunlerin ek dersini yatirmadi. Aynı şekilde rehber öğretmenler ede yatirmadi. Ama rehberlikciler buldukları resmi yazı ile bu arkadaki günlerin ekderisni gitmediği hâlde alacaklar ama müdür hala bana yatirmamakta ısrarcı bize de bu tarihlere yönelik bir yazı var mi

Arkadaşlar okul müdürü btr onayı olan 31 Ağustos ve 18 Eylül arasında ki haftalardan yazı okula gelene kadar süre olan gitmediğim gunlerin ek dersini yatirmadi. Aynı şekilde rehber öğretmenler ede yatirmadi. Ama rehberlikciler buldukları resmi yazı ile bu arkadaki günlerin ekderisni gitmediği hâlde alacaklar ama müdür hala bana yatirmamakta ısrarcı bize de bu tarihlere yönelik bir yazı var mi

BTR onayı 31 Ağustostan itibaren başlasa da öğretmen fiili olarak okula gittiği günlerin ek dersini alır.

Hocam müdürünüzü tebrik ederim, ama okula göreve gelmediğiniz için soruşturma başlatması lazım ek dersinizi kestiğine göre. Rehberlikçilerin yaptığına yüzsüzlükten başka bir sıfat yakıştıramıyorum.

Bizim ilçede de aynısı oldu bir okul müdürü 1 haftayı yatırmadı. Öğretmen dilekçe ile önce okula başvurdu olumsuz yanıt alınca ilçeye başvurdu. İlçe okul müdürüne soruşturma açtı. Ekdersler ödendi. müdür de kınama cezası aldı.

Geri