Ek Ödeme Yok!!!

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar hükümet maalesef ek ödeme ile ilgili 1liralı artış yapmayacağını dile getirmiş..sendikadan hiç bir açıklama yok...ek ödeme yerine soğuk 1 bardak su...neyse şükredelim bari!!...

blue123' Alıntı:
arkadaşlar hükümet maalesef ek ödeme ile ilgili 1liralı artış yapmayacağını dile getirmiş..sendikadan hiç bir açıklama yok...ek ödeme yerine soğuk 1 bardak su...neyse şükredelim bari!!...
Kaynak?

arkadaşlar ne kaynağı 21 mayısta tutanak imzalanıyor. olay bitti bitiyor elle tutulur hiç bir kazanım yok. ciddi bir kazanım olsaydı yıkılırdı medya..

xtasy' Alıntı:
arkadaşlar ne kaynağı 21 mayısta tutanak imzalanıyor. olay bitti bitiyor elle tutulur hiç bir kazanım yok. ciddi bir kazanım olsaydı yıkılırdı medya..
Ek ödeme verecekler, vermezlerse öğretmenlik benim 2. işim olacaktır namusun üzerine yemin ederim....

Hocam benim okuduğum yazıya göre de, ek ödeme konusunun görüşüldüğü ve maliye bakanlığının görüşünün beklendiğiydi. Umutlu diilim çıkacağından ama, öyle bir bilgi vardı...

arkadaşlar ben ek ödeme verilmediğini ve pazartesi görüşmeye devam edileceğini okudum memur sitelerinde...bu ne demek oluyor....%3-3e devam..ek ödeme şu an yok..pazartesi ek ödeme olursa o zaman başlığı değiştiririm..ama ek ödeme olmayacağı için canınızı sıkmayın başlık sabit kalır... :-1:

blue123' Alıntı:
arkadaşlar ben ek ödeme verilmediğini ve pazartesi görüşmeye devam edileceğini okudum memur sitelerinde...bu ne demek oluyor....%3-3e devam..ek ödeme şu an yok..pazartesi ek ödeme olursa o zaman başlığı değiştiririm..ama ek ödeme olmayacağı için canınızı sıkmayın başlık sabit kalır... :-1:
hocam hangi memur sitesinde okudun hepsini gezdim daha az önce?

hocam memurlar.biz sitesinde ebs başkanı ek ödemenin pazartesi görüşüleceğini söyelmiş.pazartesi zaten tüm sendikaların konuşması ile geçecek ..6 aydır alınmayan ek ödeme 6 saattemi alınacak. :mrgreen:

3+3 derler 4+4 verirler (yeni eğitim sistemimize gönderme olur hem) biz de buna seviniriz ve bir süre sonra unuturuz.
Ek ödeme mi o da neymiş? :!:

23 Mayıs'ta yapılacak olan eylem için tüm zümrelerimin şapkalarını önüne koyup düşünmelerini bekliyorum.

başbakan yunanistanın durumuna düşeri diyor yaaa keşke düşsek çünkü orada şu anda öğretmenler 2850 dolar maaş alıyorlar. :puhaha:

Benim de vakti zamanında üyesi olduğum sendikanın ortaya attığı bişiydi bu. Hatta müdür yardımcım(kendisi ilçe yönetiminde) ocaktan beri söylüyordu, başbakanla görüştük, kesinlikle ek ödeme var. Üzülerek görüyorum ki ben haklı çıktım ya da çıkacağım. Ne diyelim, öğretmeni bu hale düşürenler utansın...Nikahlarında bile bu kadar iştahla evet diyemeyenlerede, onca insanın hakkını nasıl ödeyeceksiniz bilmem...

ne ya bu kaynak muhabbeti, ek ödemenin adını anan mı var, bir miktar telaffuz edildi mi şimdiye kadar, %1 in hesabını yapıyor adamlar 100-150 lira ek ödeme bile yüzde kaça denk geliyor, onu vermeyen bunu mu verecek, zammı düşünmüyorum bile ek ödeme yüzünden yer yerinden oynaması lazım, hizmetlisiyle aynı maaşı alan müdürler öğretmenler..

Bu her halta şükredenlerden kessinler bana ek ödeme versinler bunlarda yine şükür desin zaten kaybedecekleri birşey yok :p

hayır anlamadım toplu sözleşmenin yararı ne oldu, geçen sene bile daha iyiydi, seyyanen 80 lira verildi bir de 2,5+2,5... :-1:

boşuna umutlanmayın olacağı söyliyim eğitim öğretim tazminatını biraz arttırıp ağzımıza biraz bal sürecekler yetkili sendikada bunla övünecek sizde orta okul mezunu hizmetliden memurdan aşağı maaşla çalışmaya devam edeceksiniz yapacak olsalar zaten önceden yaparlardı bakan hergün öğretmeni aşağılarken sizde oturmuş ek ödeme bekliyorsunuz çok beklersiniz arkadaşlar

eskisehir' Alıntı:
barthez' Alıntı:
blue123' Alıntı:
Kaynak?

kaynak verir misin?

seçimlerde bir "kaynak benim" tartışması vardı, aklıma geldi :)

hükümetinde sendikanında ne olduğu bellide ben en çok uzlaştırma kurulu ne yapacak onu merak ediyorum.

hocam uzlaştırma kurulu 11 kişiden oluşuyor...7si siyasi kanattan 4ü sendika tarafından..al sana uzlaştırma kurulu :++: :++:

Geri