EK İŞ ÖNERİLERİ...

Kodla Büyü

stormcry2006

Site Gezgini
Arkadaşlar malum ders sayılarımız azaldı formatör olmak istemeyenler için ikinci bir iş düşünülebilir. Şahsen ben düşünüyorum fakat ne iş yapabilirim bulamadım. Bilgisayar sektörü hariç küçük bir dükkan, sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Bu arada ilçedeyim....

petshop olabilir.
elinden geliyorsa boya badana işinden de gelir sağlayabilirsin.

Güvenlik kamera sistemleri kurulum ve bakım, Karel santral Bakım ve Kurulum işleri :)

2 tene sağlam inek sütünü sağ, peynir çökelik yap mis gibi iş :puhaha:

hocam, internetten para kazanma işine girme de... :scared:
bilmemne marketing falan diyolar, bilmem ne kitabını satın al kazanmaya başla gibi iddialı şeylerle geliyorlar karşına ancak paso yalan. Kitabı al sonra sisteme üye ol sen de bu kitabı başkasına sat gibi titanın yeni şekli. Diğer yöntemlerde de dosya upload edeceksin falan... zor iş. Sabır işi.

RoboTek' Alıntı:
codops indirdim yarın 5 müşteri var köyde.Tane 5 liradan 25tl bilgisayarcı 10tl istiyor

hocam yanlış anlamada korsan işi ticarete dökmet ne kadar doğru? (gerçi kullandıklarımız da korsan o da ayrı konu)

şeker hastalığı,diyet,bitkisel ürünler vs.. konulu geniş kapsamlı ve anlaşılır bir site yap.aralara google reklamları yerleştir.siten aranan sitelerde ilk sayfada çıkar ve ziyaretçisi artınca,google reklam linklerinden az da olsa para kazanırsın..iyi yapılmış bir siteden ayda 100-150 net gelir gelir.(masrafları çıkınca)..

kilosu 100 euro olan mantar çeşitleri var..heryerde yetişmiyor.yetiştirende köşeyi dönüyor..

valla hocam ne desem bilemedim. önce sen nelerden anlarsın neler yapabilirsin bilmek lazım. kişisel becerilerin nelerdir? biraz bilgilendirsen daha çok yardım alırsın bence. bir de hangi il ilçede olduğunu da bilmek lazım. doğuda bir ilçeyle batıda bir ilçede olmak aynı değil nihayetinde. kolay gelsin ne diyeyim :)

Bilişim Teknolojileri öğretmeni isen; Sayısalcısındır. Kendine güvendiğin yakın bir alan dersi vardır. (Örneğin; Matematik. Türkiyede SBS matematik başarısı yerlerde.) İlk ve orta dereceli okullarda SBS ve ÖSS ye yönelik özel kurslar verebilirsin. Çevrende dershaneci yada özel kurs veren öğretmen arkadaşlarına danış derim. Yol göstereceklerdir. Piyasa 40 'sa, sen 20-25 ver ilk sene. Sonra fiyatı normal seviyeye alırsın. 2 öğrenci ek dersi aratmaz.. Artıları say say bitmez. Yapılması da kolay bir iş. Tek sorun öğrenci bulmak. Üzerine düş onu da bulursun. Kolaylıklar..

zamazing.org da yazıyorum. Tıklama başı para veriyor. aylık 40-50 $ oluyor bazen yazmaya bağlı... Tabii sadece teknolojik yazı yazmak istemiyorsanız pilli nin diğer sitelerini kullanılabilirsiniz.

Ama parası için değil hobi olarak yapıyorum. Yazmak hoşuma gidiyor.

RoboTek' Alıntı:
codops indirdim yarın 5 müşteri var köyde.Tane 5 liradan 25tl bilgisayarcı 10tl istiyor

hocam codops dediğiniz "Call Of Duty Black Ops" bu mu? bir de cd işi derken neyi kastediyosunuz? cd satmak mı?

gökalp' Alıntı:
zamazing.org da yazıyorum. Tıklama başı para veriyor. aylık 40-50 $ oluyor bazen yazmaya bağlı... Tabii sadece teknolojik yazı yazmak istemiyorsanız pilli nin diğer sitelerini kullanılabilirsiniz.

Ama parası için değil hobi olarak yapıyorum. Yazmak hoşuma gidiyor.
pillinetwork sitelerine bakarım ben baya. Para verildiğini bilmiyordum, sadece sitelerine girip okuyordum şimdiye kadar. İyi oldu hocam söylediğiniz :)

Arkadaşlar bilgisayar ve elektronik satışı yapıyorum. isterseniz sizde satış yaparak benimle beraber kazanabilirsiniz. Siz müşteri bulun karı paylaşalım...

Geri