eczanemizde.com

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar eczanemizde.com yada recete.com sitelerinden daha önce alışveriş yapan var mı fiyatları çok uygun ama acaba orjinal mi ürünleri emin olamadım. Bir de orjinallii teyit etmek için android bir uygulama varmış sanırım barkod okuyormuş o programı bilen var mı?

Heyecanmi ariyon hocam heryer eczane dolu. Bu isin o kadar sahtekarligi varki maceraya gerek yok derim

Ben bazen eczanemizde.com dan alışveriş yapıyorum.
KArgo bedava veya indirimdeyken yakalamaya çalışıyorum. Güvenilir site,

bu aralar algıda seçicilik yapıp ha bire bebek malzemesi bakıyorum hocam. indirimi bilmem ama bebek ürünlerinde fiyatlar pahalı

Hocam heyecan aradığımdan değil bizim tospik Babenin ürünlerinden başka birşey kullanamıyor şampuanı 60tl vücut kremi 120tl ye alıyoruz ve şampuan ayda 2-3 tane gidiyor malesef:(( aynı şampuan burada 25tl.
Geçen bir eczaneye gittim aaa ben bu şampuanı geçen 45tl ye almıştım dedim hiç ikiletmeden iyi size 45tl olsun o zaman dedi 60dan 45e indiğine göre bunun asıl fiyatı 30 falandır diye düşünüyorum ben de ama bebek sonuçta bir yandan da korkuyorum ürün orjinal midir diye.

Re: Ynt: eczanemizde.com

Yazık yani, semt pazarında tanesi en fazla 2 tl olan el yapımı doğal. yeşil sabunlar var.Hem saçları hemde vücudu mis gibi yapar.

Hocam o konuda haklisin ;) bizde abim istanbukda bir ecza deposunda calisihor bubchen diye sampuan i tavsiye etti surekki onu kullaniyor onu ariyorum onuda samsundan bi firmadan buldum dilara bebe diye en ucuzu en saglami :) ayrica acizane fikrim cocuklara bebeklere farketmez her turlu kreme karsiyim hocam yazik onlarin narin bedenlerine

Cobol hocam aynı annem gibi konuştun:) ben kaç çocuk büyüttüm çekilin verin dalini dedi 10tl lik dalin başımıza ne işler açtı çocuk egzama oldu dr.un dediğinden şaşmamak gerek babeyse babe. Atarlanarak büyütünce sağlam büyümüyor bence çocuk.

Dalin mi Sen daha Ordamı sın? Yarab-bi, Anneniz bile suni ürün kullanmış.
Yapay fabrika ürünü kimyasalları bırakın.Doğal olandan zarar gelmez, tersine fayda bulursunuz. Bırakın bu kimyasalları. Sadece Bir kerecik kullanın doğadan geleni.Çocuğunu kimse marketten barkod okutarak kredi kartı ile almadı.
Çözüm gözünüzün önünde. Görün artık.

Ah cobol hocam keşke dediğiniz gibi olsa bizler de meraklı değiliz bu ürünlere para saçmaya bilmiyorum sizde çocuk var mı bu şekilde büyütebildiyseniz helal olsun derim ne diyim.

Şampuan vs önemli arkadaşlar,SLS hakkında biraz araştırma yapın,ondan sonra bildiğiniz tüm markalardan soğursunuz..
SLS konusu önemli,kıymayın bebelere,kendinize..Ben evime doğal sabundan,arap sabunundan gayrisini sokmam..
Aynı şey deterjan içinde geçerli,evinizde kullandığınız tüm deterjan,diş macunu,krem,şampuan vs gibi madderin içeriklerine bakın,şok olursunuz.

Kontrol etmek için en iyi site http://www.ewg.org/skindeep/

Konuya cevap verecek olursam site güvenilirdir,defalarca alışveriş yaptım..

Enterprise' Alıntı:
örnek bu ürünün içeriğine bakınca çocuk pis kalsın daha iyi denir..
sadece temizlik için 20 küsür tane kimyasalın karışımını saça,vucuda sürmek çok mu lazım ???
Üründe SLS,PEG sentetikleri,parfüm(en az 100 kimyasalın karışımı),EDTA,sodyum hidroksit (namı meşhur KOSTİK) en ön plana çıkanlar,hemen çöpe atmak lazım...

idril42' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
örnek bu ürünün içeriğine bakınca çocuk pis kalsın daha iyi denir..
sadece temizlik için 20 küsür tane kimyasalın karışımını saça,vucuda sürmek çok mu lazım ???
Üründe SLS,PEG sentetikleri,parfüm(en az 100 kimyasalın karışımı),EDTA,sodyum hidroksit (namı meşhur KOSTİK) en ön plana çıkanlar,hemen çöpe atmak lazım...
özzel bi saplık sorunu yoksa kullanmamak daha iyi tabi.. piyasada satılan diger ürünlerde b şekilde belki daaha zararlı.. eskiden bebeler çamurda cıplak oynar. ... sonra pınarda yıkanırlardı miss gibi :D :D

Enterprise' Alıntı:
Ah cobol hocam keşke dediğiniz gibi olsa bizler de meraklı değiliz bu ürünlere para saçmaya bilmiyorum sizde çocuk var mı bu şekilde büyütebildiyseniz helal olsun derim ne diyim.
Bu şekilde büyüttüm.Evet ama büyüyünce gözleri açıldı.Ana kız bir olup, darbe yaptılar. Anlayacağın bende beyaz bayrak çektim.
Siz bari minnacık yavrucağa yapmayın.Kozmetikle, estetikle nasılsa işi yok.Sağlıktır önemli olan.O kimyasallar saçlı-saçsız deride birikim yapar.Her şeyin doğalı iyidir.Erkek iseniz banyoda sadece zeytinli yeşil sabun kullanın, alışırsınız.Traş olurken bile eski tip traş sabunu kullanın.Gazlı köpük losyon vs yapaydır.Diş sağlığı için, en basit floroidli diş macununu kullanın, gerisi bol ve gereksiz kimyasal içerir ve hikayedir.

Geri