Ebe ve hemşirelere ek ödeme

Kodla Büyü
hükümet yanlısı haber bu. zaten normalde aldıkları parayı yazmışlar. döner sermaye zaten alınıyorken bu ay dan itibaren maaşla birlikte verileceğinden geçen ayın birikmişiyle beraber verceklermiş. bunuda bir yenilikmiş gibi yazmış yandaş medya.

çarpıtma haber işte hocam.mesela yarın şöyle birşey olsa.ek dersler maaşla beraber ödense eminim öğretmenlere ek ödeme diye haber yaparlar.

xodeda' Alıntı:
hükümet yanlısı haber bu. zaten normalde aldıkları parayı yazmışlar. döner sermaye zaten alınıyorken bu ay dan itibaren maaşla birlikte verileceğinden geçen ayın birikmişiyle beraber verceklermiş. bunuda bir yenilikmiş gibi yazmış yandaş medya.
Ben neden öyle anlamadım sayın hocam. Bir daha okuyalım ikimizde.

barthez' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
Ben neden öyle anlamadım sayın hocam. Bir daha okuyalım ikimizde.
Karar ile yardımcı sağlık personelinin Mayıs ayına ilişkin hak ettiği döner sermaye ve yeni karar ile birlikte alacağı peşin döner sermaye birlikte ödenecek. Haziran ayında maaşlarla beraber verilmesi beklenen ek ödemeler, zam farkları ve gecikme farklarının toplamı yaklaşık 1000 -1500 TL'yi buluyor. deniyor hocam.yani ayın 1 inde aldıkları ek ödeme,6 aylık fark ve gecikme zammı beraber 1000-1500 deniyor.herşey çok açık ama başlık çok çarpıtıcı :D

Valla açık söyleyim keşke yardımcı sağlık personeline verseler böyle bir ek ödemeyi. Sonuna kadar HAKEDİYORLAR. Hiç kimse burda çıkıp da yok onlar lise mezunu ben üni. mezunuyum bende çok alıyorlar edebiyatı yapmasınlar. Memur kadroları içerisinde aldığı parayı fazlasıyla hakeden hatta yaptıkları işlere karşılık aldıkları paranın az olduğu birkaç meslek grubundan biridir. Bu arada ben sağlık personeli değilim formatör öğretmenim belirteyim...

Tamemen çarpıtma haberler bunlar. Benim eşimde de hemşire. SAdece aylık aldığı döneri maaşla beraber peşin yatıracaklar. O da bu ay 2 döner yapıyo. Onu hesaplayıp, milleti azdırmak için yapmışlar haberleri...

zafer_can' Alıntı:
Valla açık söyleyim keşke yardımcı sağlık personeline verseler böyle bir ek ödemeyi. Sonuna kadar HAKEDİYORLAR. Hiç kimse burda çıkıp da yok onlar lise mezunu ben üni. mezunuyum bende çok alıyorlar edebiyatı yapmasınlar. Memur kadroları içerisinde aldığı parayı fazlasıyla hakeden hatta yaptıkları işlere karşılık aldıkları paranın az olduğu birkaç meslek grubundan biridir. Bu arada ben sağlık personeli değilim formatör öğretmenim belirteyim...

Tamamen katılıyorum hocam

durs' Alıntı:
zafer_can' Alıntı:

Tamamen katılıyorum hocam
Bende hakediyorum, banada versinler. Bu arada arkadaşlar fiyasko bir haber olduğunu bende anladım, kusura bakmayın ek ödeme deyince nevrim dönüyor...

Geri