EBA'ya Liste Harici Giriş

Kodla Büyü

byramdan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli Arkadaşlar bugün bir öğretmen arkadaştan gelen sorunla ilgili olarak arkadaş
Hocam ders saati geldiğinde sınıf listesinde olmayan bir kişinin öğretmen olarak dersi başlattığı herhangi bir şekilde kamera veya mikrofon açmadığı ders sonuna kadar dersi takip ettiğini belirtmiştir . sizde böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? karşılaşılınca ne yapmamız gerekir acaba?

Ramazan hocam az önce 8/D ile yaptığım canlı dersimde tanımadığım müge isimli öğretmen olarak görünen biri vardı dersimde. Asla konuşmuyor ve dersin sonuna kadar dinledi

Değerli Arkadaşlar bugün bir öğretmen arkadaştan gelen sorunla ilgili olarak arkadaş
Hocam ders saati geldiğinde sınıf listesinde olmayan bir kişinin öğretmen olarak dersi başlattığı herhangi bir şekilde kamera veya mikrofon açmadığı ders sonuna kadar dersi takip ettiğini belirtmiştir . sizde böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? karşılaşılınca ne yapmamız gerekir acaba?

Ramazan hocam az önce 8/D ile yaptığım canlı dersimde tanımadığım müge isimli öğretmen olarak görünen biri vardı dersimde. Asla konuşmuyor ve dersin sonuna kadar dinledi
Ilgili ders eba üzerinden mı başlatıldı.

Bir de dersi başlatan nasıl başkasi olabiliyor anlamadım ben.
Çok ilginç.

Hocam sanırım bakanlıktan ara ara rastgele derslere bağlanıyorlar. Böyle birşey olmuş olabilir, tabi ders zoomdwn değil ebadwn yapılmışsa dediğim geçerli

Hocam sanırım bakanlıktan ara ara rastgele derslere bağlanıyorlar. Böyle birşey olmuş olabilir, tabi ders zoomdwn değil ebadwn yapılmışsa dediğim geçerli
Bu dahada ilginç.
Bakanlıktan derslere girildiği ile ilgili bilgiyi nereden aldınız.
Sadece tahmininiz mı hocam

Ders EBA dan yapıldı 2 arkadaşın başına geldi bu durum bir bilgilendirme olsa ona göre deriz ama öyle rastgele bağlanılırmı ya saçmalık bence veya belirtilir

Bu dahada ilginç.
Bakanlıktan derslere girildiği ile ilgili bilgiyi nereden aldınız.
Sadece tahmininiz mı hocam
Hocam bakan bey kendisi söylemişti, vakit buldukça canlı derslere bağlanıyorum, hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz çok iyi iş çıkartıyorlar gibi birşeyler söylemişti. Ama dersi onların başlatması benimde garibime gitti.

Geri