EBA'dan Öğrencilerine Çalışma Kağıdı Gönderenler Burada Paylaşabilir Mi?

Kodla Büyü
Ben code orgtan gizli sözcük olusturup sınıf ogretmenleri aracılıgıyla watsaptan gönderip Kurs 2 yi odevlendirdim 1 hafta oldu takip edecegimi söyledim 8 sınıfım var yarıdan fazlası yapıyor takip ekranlarınıda watsaptan gönderiyorum kim yapıyor diye.duruma göre diger etkinliklerdende gönderebilirim. Ebadanda seviyeye göre bilge kunduz etkinliklerini gönderebilirim.

hocam eba sorular bölümüne gir oradan sınav gönder bence , sorular güzel, kolay gelsin.

1500 öğrencinin 70 80 i takip ediyor... Hiç göndermeyi canım çekmiyor ama bakalım artık.. Okulun logosunu kaldırıp paylaşırım akşam inşallah. İnternet de zaten ayrı bi sıkıntı.. Türk telekom resmen çöktü.. Diğerlerinde de uygun paket yok. Pdf yüklenmediği sıralar resim olarak atayım 10 soruyu dedim; 10 soru 15 dk sürdü.. Birileri kendi çalıp kendi oynuyo sanki bizi de eğliyo

1500 öğrencinin 70 80 i takip ediyor... Hiç göndermeyi canım çekmiyor ama bakalım artık.. Okulun logosunu kaldırıp paylaşırım akşam inşallah. İnternet de zaten ayrı bi sıkıntı.. Türk telekom resmen çöktü.. Diğerlerinde de uygun paket yok. Pdf yüklenmediği sıralar resim olarak atayım 10 soruyu dedim; 10 soru 15 dk sürdü.. Birileri kendi çalıp kendi oynuyo sanki bizi de eğliyo
Tatilin ilk başladığı gün gönderdiğim etkinlikleri bile her sınıftan 1-2 kişi yaptı hocam. İnsan üzülüyor tabi böyle olunca. Ama yapan çocukların yüzü suyu hürmetine göndermeye devam edeceğim. :)

Tatilin ilk başladığı gün gönderdiğim etkinlikleri bile her sınıftan 1-2 kişi yaptı hocam. İnsan üzülüyor tabi böyle olunca. Ama yapan çocukların yüzü suyu hürmetine göndermeye devam edeceğim. :)
Kesinlikle hocam ben de aynı durumdayım. Motivasyon kalmadı.

ozgurseremet hocamın sitesindeki soruları pdf çevirdim.. ebadan sınavlar bölümünden yaprak test olarak ekliyorum.
devamı gelecek haftaya.. bunlar birinci deneme

Ekli dosyalar

• 5deneme.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 400
  • 6deneme.pdf
    1.3 MB · Görüntüleme: 303
bu da vitamin fabrikaya girip, içerik ekle diyerek oluşturduğum bir içerik, affınıza sığınıyorum, denemek için yapmıştım ilk çalışmam belki daha iyi daha güzel geliştiren olur.
yanılmazsam gaz dosyası yükleniyordu, sonra paylaşıyorsunuz. diğer derslerin alıştırma etkinlikleri gibi, ya da learningapss ten yaptıklarımız gibi.

karıştıra karıştıra öğreniyoz :)

Ekli dosyalar

• Proje.rar
    19.8 MB · Görüntüleme: 175
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    53.7 KB · Görüntüleme: 276
Bulamıyorum Hocam, sorular hangi bölümde? Sınavlar bölümünde dersimizde ilgili sorular yok.

ozgurseremet hocamın sitesindeki soruları pdf çevirdim.. ebadan sınavlar bölümünden yaprak test olarak ekliyorum.
devamı gelecek haftaya.. bunlar birinci deneme
Başta özgür hoca ardından size teşekkür ederim. Sorular çok güzel. Tamda kazanımlara uygun.

Tatilin ilk haftası bir Metin gönderdim sadece 2 kişi girip bakmış ebaya 3 haftada. Çocuklarda PC yok internet yok . Olanlar da ebaya giriş yapamamış sanırım . Olmucak bu işler zor görünüyor. Fırsat eşitliği yok ki şuanda. Keşke Fatih projesi ilk başladığı gibi devam etseydi her çocukta tablet olsaydı vsınıf uygulaması ile falan bi tık daha iyi olurdu bu işler

Mesele gönderdiğin çalışmaya bakılıyor mu?
Bakılmıyor hiç. Anlamak zor. O kadar tv'de açıklamalar yapıldı. Okul sitesine haber yaptık. Facebook sayfamızda yaptık. Ama hiç anlamı olmuyor.

Sözde dijital dünya sarıyor her yanımızı ama maalesef farkeden çok az.

Geri