EBA'da Mesleki Çalışma - Siber Güvenliğe Giriş Semineri tamamlayanlar varmış.

Kodla Büyü

bayos

Aktif Üye
Kasım semineri için bir kursu tamamlayayım dedim -daha doğrusu okul istedi-(Her okul istememiş sanırım.) Giriş bölümünü izledim, tamamladım. 1. bölüme geçince şöyle bir hata veriyor:

Content Hub
Build Content Once and Consume from all devices and platforms.
User is not logged in, please log in and try to launch again.

Var mı izleyipte, bu hatayı alan ya da almayan?

Google Çeviri Kullanıcı oturum açmadı diyor hocam aldığınız hata mesajını. EBA da tekrar oturum açıp bence bir daha deniyin derim naçizane

Aynen benimde yarım kaldı slayt kaç defa kaç tarayıcıdan girdim tamamlandı gözüküyor ama bitmiyor yüzde 44 te kaldim

Aynı durum bendede oldu ne yazık ki, hem pc'den hem telefondan denedim %44'ü geçemedim.

Kasım semineri için bir kursu tamamlayayım dedim -daha doğrusu okul istedi-(Her okul istememiş sanırım.) Giriş bölümünü izledim, tamamladım. 1. bölüme geçince şöyle bir hata veriyor:

Content Hub
Build Content Once and Consume from all devices and platforms.
User is not logged in, please log in and try to launch again.

Var mı izleyipte, bu hatayı alan ya da almayan?

Ben de eşime bu kursu tavsiye etmiştim adamlar cisco'dan bi içerik gömmüş galiba oraya content hub netacad hesabı istiyor. Hesap açtık kabul etmedi. Nasıl bir kafaları varsa adamların test falan yapmadan eklemişler içeriği.:mad::mad::mad:

Aynen ben de yüzde 44'te kaldim. Gün içinde defalarca denedim farklı farklı tarayıcılardan. Bir de bilgisayarbilisime bakayım aynı şeyi yaşayan var mı dedim ki başlık açılmış bile:)

En güzeli EBA videoları. Proje danışmanlığı eğitimi alacağım yarın. Sanırım en uzun kurs ama işe yarasın an azından.

bitirdiğiniz seminer varsa o semineri söyleyin arkadaşlar onu katılalım

Mesleki Çalışma - Kapsayıcı Eğitim Semineri (60 dk) buna başladım iyi gibi umarım takılmaz buda

hepsi takılıyor, chrome,opera da denedim, olmuyor, bir süre video ilerledikten sonra takılıyor.

Son düzenleme:
bende sorun olmadı...

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    115 KB · Görüntüleme: 118
Saçma sapan yapmışlar fatih projesi alayım dedim atlanmıyor tıklanmıyor!!

Geri