EBA'da "Şu an giriş yapmakta olduğunuz link EBA kullanımı harici bir linktir" Uyarısı

Kodla Büyü

mdio

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir öğretmen arkadaşımız telefondan canlı derslere girdiğinde başlıktaki uyarıyı verdiğini ve eba'nın kapandığını söylüyor. Karşılaşan var mı bu durumla. 8 GB'lık kotası bitmş anlaşılan ama EBA neden kapanıyor?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    38.4 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
Bu hata değil
Uyarı
Eba için tanımlanmış bedava internetin canlı ders için geçerli olmadığını belirtiyor

Bu hata değil
Uyarı
Eba için tanımlanmış bedava internetin canlı ders için geçerli olmadığını belirtiyor

Uyarı hocam ben yanlış yazdım teşekkürler. EBA'nın kapanması neden acaba? Asıl sorun bu. Daha önce çıkmayan uyarı şimdi çıkıyor ve EBA'yı kapatıyor.Devam etmesin telefon internetinden gitmesin diye kapatıyor olabilir mi acaba? Wifi'den bağlanmasını önerdim.

Hocam operatörlerin eba için verdiği 8 gb ücretsiz internet paketini eğer okulunuz "harici canlı ders oluştur" kısmından canlı dersleri oluşturuyorsa kullanamıyorsunuz.Harici ders atamalarında direk zooma aktardığı için bu sorun oluyor.

Hocam operatörlerin eba için verdiği 8 gb ücretsiz internet paketini eğer okulunuz "harici canlı ders oluştur" kısmından canlı dersleri oluşturuyorsa kullanamıyorsunuz.Harici ders atamalarında direk zooma aktardığı için bu sorun oluyor.

Teşekkürler hocam.

Geri