EBA ya girilmiyor

Kodla Büyü

cepola

Aktif Üye
1 saattir öğrenci şifresi almaya çalışıyorum. Zor bela 15 öğrenciye aldım. Şimdi hiç girilmiyor.

Ne zaman biz önce altyapıyı hazırlayıpta. İşe koyulacaz acaba.

E-Okulun ilk kurulduğu günler geldi aklıma

Şu an eba ya girebiliyormusunuz arkadaşlar?
giriş yaparken;
Bağlantı Zaman Aşımına Uğradı. diye hata veriyor bende.

şu an itibariyle hala girilmiyor.yoğunluk olabilir ama dün arkadaş evinde denedi.girilemiyor.aslında siteye giriliyor ama üye girişine tıkladığınız zaman "504 Gateway Time-out" hatası alıyoruz.benim anlamadığım; hadi şimdi yoğun ama hafta sonu da mı bu kadar yoğundu.

arkadaşlar şu an bu mesaja bakanlar bi deneyebilirler mi üye girişi kısmına tıklayıp? öğrencilere şifre alamıyoruz arkadaş...

arkadaş resmen kafayı yiyecem.koca devlet sitesisin sen yahu.1 milyon kişi de aynı anda bağlansa, o site çök-me-ye-cek...

bu arada tablet aktivasyon da aynı server'i mi kullanıyo acaba? yani şimdi şifresi olan hocaları aktivasyon yapmaya çalışsam onlar da olmayacak öyle mi?

bekleyecez heralde.en azından yapacak bir şey yok...bu arada benim öğretmen ve öğrencilere tableti teslim ettiğimde imzalatacağım form yok.hani şu bandrol falan yapıştırılıyomuş.elinde olan var mı arkadaşlar?

hocam bu teslım tutanagından mı bahsediyosunuz.eğer onu diyorsanız excel dosyasını atayım size

slm6713' Alıntı:
hocam bu teslım tutanagından mı bahsediyosunuz.eğer onu diyorsanız excel dosyasını atayım size

evet öğrenci ve öğretmenlere teslim ederken bir tutanak var.hatta bize gelen yazıda bi örneği var.sadece bir satır vermişler.örneğin öğretmene verdiğin tabletin seri numarasını ya da bandrolünü yapıştırıyosun.varsa verir misin bi zahmet hocam.

escalepion' Alıntı:
bekleyecez heralde.en azından yapacak bir şey yok...bu arada benim öğretmen ve öğrencilere tableti teslim ettiğimde imzalatacağım form yok.hani şu bandrol falan yapıştırılıyomuş.elinde olan var mı arkadaşlar?

bunlar bendekiler

Ekli dosyalar

• tablet tutanak.zip
    68.8 KB · Görüntüleme: 146
bu tutanakta;
Öğretmen okuldan ilişik kestiği takdirde tablet bilgisayarı sağlam ve eksiksiz olarak okula geri teslim etmek zorundadır.
yazıyor.

bizim il mem sitesinde;
Okulunuzdaki kadrolu öğretmenlerin tamamına tablet bilgisayar verilecektir. Herhangi bir öğretmenin okuldan ayrılması (tayin vb. nedenlerden) durumunda verilen tabletler geri alınmayacaktır.
yazıyor.

hangisi doğru?

Bu Ebadan çektiğimiz nedir arkadaş ya 4-5 gündür giremiyoruz. Tabletler aktifleşmiyor....

bazı öğrencilere şifre vermiyor hata: başarısız diyor bu ne demek şimdi tc'ler doğru

Sistemde bir sorun yoksa başarısız dediğinde üst üste deneyin sonradan başarılı deyip veriyor şifreyi tabi öğrenci e okul sisteminizde aktif öğrenci ise( bırakmış, ayrılmış, vs...) Bu arada sabahtan beri ebaya girilmiyor bende tablet aktivasyonu da yapamıyorum. Yine sorun var galiba.

3 gündür giremiyordum çok şükür açıldı ama çok yavaş ilerliyor. bir de bu sıkıntılardan haberleri yokmuş gibi MEM den tabletleri neden dağıtmıyorsunuz diye uyarılar geliyor:S

benim düzenlediğim tablet teslim tutanağı burada arkadaşlar lazım olanlara duyurulur..

Ekli dosyalar

• general TABLET LİSTESİ - Kopya.rar
    29.7 KB · Görüntüleme: 88
Geri