Eba' ya Bağlanma Sorunu

Kodla Büyü

cgdmaa

Üye
"Merhaba hocam öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ebaya bağlanırken sorun yaşadıkları için ders süresinden kaybediyorlar. Ebaya girmeden önce daha önceki ders için C klasörünün altına kaydedilen eba programını silmeleri yeni ders başlarken tekrar yüklemeleri gerekiyor böyle olunca sorun yaşanmıyor. "

Böyle bir şey var mı gerçekten? Deneyen var mıdır? Paylaşırsanız deneyimlerinizi sevinirim.

Bende de aynı sorun oluyor hocam, hatta birkaç kez açmak için uğraşıyorum.
Son derste Opera indirdim. En son onunla açtım. Umarım bir daha sorun yaşamam. Siz de deneyebilirsiniz hocam

1. gün : Antivirüs ve Güvenlik duvarı kapalı , girebildim.
2.gün : Antivirüs ve Güvenlik duvarı kapalı, giremedim. Chrome üzerindeki Add Block yazılımını pasif yaptım, girebildim.
3.gün : Antivirüs ve Güvenlik duvarı kapalı, Add Block pasif. Giremedim. Chorme kapattım açtım yeniden denedim, girebildim.

Ona minik sürprizler yapın.. Her yeni gün, yeni problem, yeni çözüm yolu demek..

Hata verirse canlı dersi tekrar kurmak işe yarayabiliyor

"Merhaba hocam öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ebaya bağlanırken sorun yaşadıkları için ders süresinden kaybediyorlar. Ebaya girmeden önce daha önceki ders için C klasörünün altına kaydedilen eba programını silmeleri yeni ders başlarken tekrar yüklemeleri gerekiyor böyle olunca sorun yaşanmıyor. "

Böyle bir şey var mı gerçekten? Deneyen var mıdır? Paylaşırsanız deneyimlerinizi sevinirim.
Ne hatası alıyorlar hocam
Hata kodu ya da adı var mı ?

Merhabalar hocam, veli sadece bu bilgiyi paylaşmış müdür ile, müdür de benimle paylaştı: "Böyle bir şey var mı?" diye.

Merhabalar hocam, veli sadece bu bilgiyi paylaşmış müdür ile, müdür de benimle paylaştı: "Böyle bir şey var mı?" diye.

hocam bahsettiği şey eba canlı ders uygulamasını kaldırmak yerine silmek bu da çok sağlıklı değil kaldırıp tekrar kurmak daha mantıklı ve sağlıklı.

Pazartesi günü ben de de hata verdi, şu an tam adını hatırlamıyorum hatanın. Sonra üçüncü deneyişimde (bu arada hiçbir şey yapmadım, sadece canlı ders bağlantısına tıkladım) sorun yaşamadan girebildim.

Geri