EBA v.2 tanıtım videoları

Kodla Büyü

yasee

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. Eba v.2 nin Vsınıf hizmetiçi eğitiminde tanıtım videoları vardı. Ben yapamadım ama belki eğitim videolarını indirenleriniz vardır. Varsa paylaşsa ne güzel olur. :)

Bunları hazırlatmak için bir ton para vermişler. Telif hakları da yeğitekte olduğu için yasakmış. Yayınlayanlara ceza vereceklermiş.

Aç EBAyı tanıt. Ne sunumu! Ne videosu! Canlı canlı anlat. Zaten bu toplantılarda sunu yapan ve video seyrettirenleri hiç anlamam.
Madem sunu/video izlettireceksin. Gönder e-postama, beni ne diye ta oralara getiriyorsun.

okadda' Alıntı:
Aç EBAyı tanıt. Ne sunumu! Ne videosu! Canlı canlı anlat. Zaten bu toplantılarda sunu yapan ve video seyrettirenleri hiç anlamam.
Madem sunu/video izlettireceksin. Gönder e-postama, beni ne diye ta oralara getiriyorsun.

Aynen öyle yapacağım tabi ki hocam size katılıyorm bu konuda (üslubunuza değil)
Kendim kurcalarken herşeyi uygulayamadım ve hatırlamak istediklerim oldu. Bu kadar.

habibocak' Alıntı:
Bunları hazırlatmak için bir ton para vermişler. Telif hakları da yeğitekte olduğu için yasakmış. Yayınlayanlara ceza vereceklermiş.
devletin parasıyla başkalarına video hazırlatıyorlar, sonrada bunu yine devletin okullarında kullanılmasını engelliyorlar.
dünya devi yazılım şirketleri bile eğitim söz konusu olunca ücretsiz dağıtım yaparken. bizim yeğitekdeki arkadaşlar saklıyor.
olur ya, dış güçler bu büyük stratejik öneme sahip videoları kullanabilir. dikkatli olmak lazım.

yasee' Alıntı:
okadda' Alıntı:

Aynen öyle yapacağım tabi ki hocam size katılıyorm bu konuda (üslubunuza değil)
Kendim kurcalarken herşeyi uygulayamadım ve hatırlamak istediklerim oldu. Bu kadar.
Bu forumda ne zaman bir şey yazsam, millet uslubuma takılıyor! Sanırım anlatmak istediğimi anlatamıyorum, ya da millet çok alıngan.
okadda' Alıntı:
Aç EBAyı tanıt. Ne sunumu! Ne videosu! Canlı canlı anlat.
Size hitap ediyorum.
okadda' Alıntı:
Zaten bu toplantılarda sunu yapan ve video seyrettirenleri hiç anlamam.
Bu kısımda ise katıldığım toplantılarda kös kös video/sunum seyrettirenlere lafım!

Geri