Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
erefik' Alıntı:
hocam hem kendi şifrem hem de okul şifresiyle girmeye çalıştığım halde yanlış kullanıcı adı ve şifre hatası veriyor.Birkaç defa denememe rağmen.

İlla benim koyduğum textbox lardan gırmeye calısmayın hocam. Orada açılan ufak webbrowserdanda giriş yapsanız olur. Oradanda girmesi lazım.

hocam textbox lardan ve webbrowser dan girmeme rağmen şifre hatalı diyor. şifreyi doğru girdiğime eminim. nasıl çözebilirim bu sorunu

nalan33' Alıntı:
hocam textbox lardan ve webbrowser dan girmeme rağmen şifre hatalı diyor. şifreyi doğru girdiğime eminim. nasıl çözebilirim bu sorunu

Sayın hocam webbrowserin programımla bir alakası yok, direk ebanın kendi sayfası ora. Normal tarayıcıdan girdiğinizde sıkıntı yaşıyomusunuz ?

ctrl+alt+delete' Alıntı:
şifre konusunda yardım bekliyoruz...

Hocam başka bilgisayarda deneme imkanınız varmı ? Çünkü hiç problem yaşamadım ben bu konuda. Şimdi de denedim giriyor yani.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    62.4 KB · Görüntüleme: 585
hocam çok teşekkürler benim ebadaki okulum farklı göründüğü için şifreleri alamamışım. başka arkadaşın şifresiyle 1400 kişilik okulumda öğrencilerin şifresini aldık. çok tşkler program için

okul kullanıcı adıyla girdim şifre hatalı dedi.öğretmen kullanıcı adıyla girdim yine şifre hatası verdi.
herhangi bir öğrencinin şifresiyle girdim açıldı.verileri getir seçeneğinden öğrencilerin tc no okul no adı soyadı olan listeyi getirip sorgulamaya başla dedim bu seferde "Lütfen TC Kimlik Numaralarını Kontrol edin boş geçmeyin.EBA'ya giriş yapmayı unutmayın" yazan bi pencere çıktı birşey olmadı.
sanırım text box kurum girişi için değil.ayrıca program üzerinde açılan sayfadaki site sadece öğrenci girişine açık.kurs merkezleri için açık değil.orayı değiştirirsen sorun çözülebilir sanki

mostwanted' Alıntı:
okul kullanıcı adıyla girdim şifre hatalı dedi.öğretmen kullanıcı adıyla girdim yine şifre hatası verdi.
herhangi bir öğrencinin şifresiyle girdim açıldı.verileri getir seçeneğinden öğrencilerin tc no okul no adı soyadı olan listeyi getirip sorgulamaya başla dedim bu seferde "Lütfen TC Kimlik Numaralarını Kontrol edin boş geçmeyin.EBA'ya giriş yapmayı unutmayın" yazan bi pencere çıktı birşey olmadı.
sanırım text box kurum girişi için değil.ayrıca program üzerinde açılan sayfadaki site sadece öğrenci girişine açık.kurs merkezleri için açık değil.orayı değiştirirsen sorun çözülebilir sanki

Hocam ben kendi öğretmen şifremle giriş yapıyorum alınıyor. Aynı şekilde forumdaki diğer arkadaşlarda idare şifresiyle değilde kendi şifreleriyle aldılar sanırım. Öğrenci şifresiyle girip diğer öğrencileri sorgulama yapamayacağından try catch bloklarına düşüyor ve o hatayı veriyor. Açıkcası bu aralar ilgilenecek vaktim yok,genel bir sorun olsa neyse ama ben sorgulatabiliyorum, çoğu arkadaştanda aldığım cevap sıkıntı olmadığı yönünde. Bir başka arkadaşınızın şifresiyle deneyin. Giriş yaptırdığım ekran http://giris.eba.gov.tr/EBA_GIRIS/ burası.

burhaneren' Alıntı:
mostwanted' Alıntı:

Hocam ben kendi öğretmen şifremle giriş yapıyorum alınıyor. Aynı şekilde forumdaki diğer arkadaşlarda idare şifresiyle değilde kendi şifreleriyle aldılar sanırım. Öğrenci şifresiyle girip diğer öğrencileri sorgulama yapamayacağından try catch bloklarına düşüyor ve o hatayı veriyor. Açıkcası bu aralar ilgilenecek vaktim yok,genel bir sorun olsa neyse ama ben sorgulatabiliyorum, çoğu arkadaştanda aldığım cevap sıkıntı olmadığı yönünde. Bir başka arkadaşınızın şifresiyle deneyin. Giriş yaptırdığım ekran http://giris.eba.gov.tr/EBA_GIRIS/ burası.
evet işte sorunun çözümü bu arkadaşlar.
ben programa eba girişi değil mebbis girişi yapmaya çalıştığım için şifre hatalı diyormuş.burhan hocamın alıntı yaptığım mesajındaki son satırda yazan adrese gidip EBA şifresi oluşturun.ve bu şifreyle girin

mostwanted' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
mostwanted' Alıntı:

evet işte sorunun çözümü bu arkadaşlar.
ben programa eba girişi değil mebbis girişi yapmaya çalıştığım için şifre hatalı diyormuş.burhan hocamın alıntı yaptığım mesajındaki son satırda yazan adrese gidip EBA şifresi oluşturun.ve bu şifreyle girin

:+1: hallolmasına sevindim hocam

Hocam program için teşekkürler sadece 1 sınıf için şifre alabildim daha sonra hep ekran alıntısındaki hatayı aldım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    97.9 KB · Görüntüleme: 2,252
sehitalbay' Alıntı:
Hocam program için teşekkürler sadece 1 sınıf için şifre alabildim daha sonra hep ekran alıntısındaki hatayı aldım

Aralarında tc si sınkkıntılı olan vardır hocam. Sadece aktif öğrencilerin tc lerini deneyin

Hata : EBA.010 Öğrenci ve öğretmen okul kodu eşleşmedi
böyle bir hata alıyorum. Bu hatanın sebebini çözüm yolunu bilen var mı?

Henüz deneme şansım olmadı en yakın zamanda deneyeceğim. Elinize, emeğinize sağlık...

şifreleri aldım ama isim soyisim şifre aynı hücrede hücrelerini nasıl ayırabilirim bilgisi olan var mı ?

Geri