EBA Mesleki Çalışma Videoları

Kodla Büyü

hgencer03

Aktif Üye
EBA'da mesleki çalışma videolarında:
"The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported."
hatasını alıyorum. Hiç bir tarayıcıda açılmıyor. Reklam önleyici kullanmıyorum veya chorme opera edge brave vivaldi gibi değişik tarayıcılarıda denedim tarayıcıları sıfırladım sonuç değişmedi. Bu konuyla ilgili çözümü olan var mı?

bu sorun hakkında bilgim yok hocam bende mesleki gelişim videolarında videoları izlediğim halde videolar yeşile dönüşmüyor. bir kurstan bu yüzden kaldım.
başka bir kursta yine aynısı oldu videolar izlenmemiş görünüyor? bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Çalışmaması için bir şey diyemeyeceğim. Geçmişi temizleyip bir daha deneyebilirsiniz. En stabil cep telefonu eba uygulamasında çalışıyor. Yeşilde ordan izleyince düzgünce oluyor. Ben o şekilde çözüm bulabildim. Yoksa 2 kursu sırd bu yeşil olma yüzünden bitiremedim. Artık cep telefonundan eba uygulamasından bakıyorum. Gayet de güzel çalışıyor ordan.

bu sorun hakkında bilgim yok hocam bende mesleki gelişim videolarında videoları izlediğim halde videolar yeşile dönüşmüyor. bir kurstan bu yüzden kaldım.
başka bir kursta yine aynısı oldu videolar izlenmemiş görünüyor? bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?
Hocam bir ara benzer sorunu yaşamıştım. Videoları başlatıp izlemeden önce çok kısa aralıklarla fare ile tıklayarak sürekli ilerletiyordum. Her videoda 1 er saniye aralıklarla belki en az 20 kere tıklamışımdır. Böyle yeşile dönüyordu sonra baştan izliyordum. Ben Chrome ile böyle çözmüştüm. Denemenizi tavsiye ederim. Kesin çözüm olur mu bilmiyorum.

Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar chrome yerine Mozilla firefox ta denedim hemen olmadi ama sonradan firefoxta video bitince yesile dönmeye basladi sorun çözüldü.bende bir kurstan kaldim bu yüzden baska kimse kalmaz insallah iyi akşamlar

EBA'da mesleki çalışma videolarında:
"The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported."
hatasını alıyorum. Hiç bir tarayıcıda açılmıyor. Reklam önleyici kullanmıyorum veya chorme opera edge brave vivaldi gibi değişik tarayıcılarıda denedim tarayıcıları sıfırladım sonuç değişmedi. Bu konuyla ilgili çözümü olan var mı?

Adblock veya benzeri bir popup engelleyici varsa tarayicinizda onu kapatip denerseniz sorununuz duzelebilir

Geri