Eba Harici Ders Atama Problemi

Kodla Büyü

trinomnom

Site Gezgini
11. sınıflara ders atayabiliyorum ama 12. sınıflara atama yaparken ünite ve konu seçin diyerek öğrencileri listelemiyor. Bundan dolayı da ders oluşturamıyorum. Çözüm önerisi olan var mı acaba? Chrome, Edge, Mozilla da denedim olmadı. Eba uygulamasından da denedim yine olmadı.

Hocam değiştirince düzeldi , birkaç kez yapınca düzeldi sanırım anlık problemdi .
Peki birden fazla kişi ders giriyorsak orada gruplara ayrılabiliyor muyuz?

Peki birden fazla kişi ders giriyorsak orada gruplara ayrılabiliyor muyuz?
Şöyle bir yol olabilir:
Ders bilgilerini ebaya girerken en altta öğrenci listesinden sizin grupta olmayan öğrencileri çıkarabilirsiniz.
Diğer grubun öğretmeni de aynı şekilde ders tanımlayarak, sizin grup öğrencilerinizi çıkarabilir.

11. sınıflara ders atayabiliyorum ama 12. sınıflara atama yaparken ünite ve konu seçin diyerek öğrencileri listelemiyor. Bundan dolayı da ders oluşturamıyorum. Çözüm önerisi olan var mı acaba? Chrome, Edge, Mozilla da denedim olmadı. Eba uygulamasından da denedim yine olmadı.
9:10 seç ekle tekrar 8:30 seç dene oluyor
bug var galiba

günün ilk saatlerindeki dersleri oluştururken bu ünite hatasını veriyor sanırım. saati değiştirip dersi falan seçin sonra tekrar istediğiniz saat olarak düzelitn.

aynı sorun bende de vardı hocam. baka bir arkadaş aynı saate beni katılımcı öğretmen olarak eklemişti. silince düzeldi.

arkadaşlar hatayı çözdüm. örneğin 7.sınıfa ders atayacaksınız diyelim. Önce Anasınıfı dışında herhangi bir sınıfı seçin. sonra tarih ve saat seçin. sonra hemen tekrar 7.sınıf seçin. Bu arada tarih de değişecek Dikkat. Tekrar tarihi ve saati değiştirin ve alttan ders seçip, öğrencileri listeleyip gönderin.

arkadaşlar hatayı çözdüm. örneğin 7.sınıfa ders atayacaksınız diyelim. Önce Anasınıfı dışında herhangi bir sınıfı seçin. sonra tarih ve saat seçin. sonra hemen tekrar 7.sınıf seçin. Bu arada tarih de değişecek Dikkat. Tekrar tarihi ve saati değiştirin ve alttan ders seçip, öğrencileri listeleyip gönderin.
Evet Hocam oluyor bu şekilde, teşekkürler

Geri