Eba Derste Videolar tam ekran olmuyor

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eba Derste Videolar Tam Ekran olmuyor. Sorun bizdemi genelmi.
birde güncelleme sonrası; cevapların ekranda açık gelmesi, bağlantı yok hatası, vb. hataları nereye bildireceğiz. Adam bi geri dönüş sistemi yapar.

evet aynı sorunlar bizde de var cevapların gelmesi çok saçma, öğretmen bilmez mi sorunun cevabını :-1:

eba derste videolar tam ekran olmuyor. arkalarda oturan öğrenciler göremiyorlar. arkadaşlara explorer'in yakınlaştırma ölçeğini büyütmelerini tavsiye ettim.

Bir avuç ... alıp yüzüne bulaştırmak bu olsa gerek. Madem yüzme bilmiyon niye çıktın kavağa :) sözü geldi aklıma. Yapmak zor Bozmak kolay

Aynı şeylerden ben de dertliyim. Eba'da en aşağıda EBA destek bölümü var. Sorunlarınızı oraya yazabilirsiniz.

Dün Eba'da bir öğretmenin kullanıcı profilinin eski çalıştığı okul olarak gözükmesinden dolayı destek hattına bildireyim dedim. Gönderdiğim mesaj yaklaşık 4 saat gönderiliyor olarak kaldı. Artık akşam 5'te kapattım bilgisayarı :D Süper bir EBA versiyon 4'le karşı karşıyayız...

mdm@eba.gov.tr, tablet@eba.gov.tr, destek@eba.gov.tr adreslerine mail atarsanız lütfederlerse geri dönüş yapıyorlar. VSınıf versiyon güncellemesi yapılacağını (2 hafta içinde) ve VSınıftaki sorunların giderileceğini söylediler. Du bakalım... Sayılı gün çabuk geçer...

Geri