eba derste sorun mu var?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar eba derse girişte problem mi var bugünlerde? okulda 3-4 denemede bir girilebiliyo bizim

Biraz önce bi arkadaş sınıfına çağırdı sorun var diye. aynı durum bizdede var. girişte sorun var. 3-4 yenileden sonra girebildi.
Birde mersin imaj3 yüklü idi şimdiye kadar morpa kampüs açılırken chromede eklenti sorunu yoktu. bugün o sorunda gelmeye başladı.

2 gündür eba ders açılmıyor. 3 4 deneme de belki. eba arayüzü yenilenecek diye biliyordum. galiba o zaman bu zaman.
bakalım nasıl olacak.

Sınıf içi gözlem formu için derslere giriyoruz, eba açılmıyor. Hem öğretmene rezil oluyoruz hem öğrencilere. 6 -7 kere sayfa yenile diyince giriyor bazen

oziie' Alıntı:
Sınıf içi gözlem formu için derslere giriyoruz, eba açılmıyor. Hem öğretmene rezil oluyoruz hem öğrencilere. 6 -7 kere sayfa yenile diyince giriyor bazen
aynen bu. rezillik sanki biz açamıyoruz

evet 1 haftadır problemli...f5 yapa yapa bir hal oldum.Hiç girmiyor değil giriyor ama çabuk düşüyor...Sadece ders.eba.gov.tr de sorun var

Geçen haftadan beri böyle 5-6'lara sınav yaptıktan sonraki 1 ders anlatıp gösteriyorum. 3-4 defa yenile yapınca geliyor. Önce okullardaki interneti adam etsinler, ardından EBA altyapıyı güçlendirsinler, sonra EBA da EBA desinler. Hem Türkiye'deki tüm tabletler, etkileşimli tahtalar bu sisteme girecek diyorlar hem de site sorunlu. 2-3 defa giremeyen adam daha EBA'ya güvenip iş yapmaz.

Geri