EBA Derse giremiyorum

Kodla Büyü

onozkara

Aktif Üye
arkadaşlar etkileşimli tahta ve bilgisayardan eba derse giremiyorum. "Bu web sayfası kullanılamıyor - ERR_CONNECTION_RESET" uyarısı veriyor ama diğer eba içeriklerine ulaşabiliyorum. yalnız tablet ile eba derse bağlanabiliyorum. sizde durum nasıl ve sorun ne olabilir?

Bizde de durum aynı, cepten tabletten giriliyor, pc ve akıllı tahtadan aynı hatayı alıyoruz. Öğretmenlere tanıtım yapacaktım bugün bu gidişle iptal edeceğim.

tam öğrencilere tekrardan ebadan bahsedecektim. girdim sınıfa
açtım tahtayı
şudur budur derken
eba ders sizin en fazla yararlanacağınız kısım dedim ve tıkladım.
tıklamaz olaydım.
zınk diye kaldım. diğer tarafları anlattım ama en güzel yer kaldı tabi...

bende bugun öğretmenlere anlatacaktım, tabletten ve telefondan girilmiyor tahtalardan ve bilgisayardan girilmiyor. Haftaya erteledim, umarım sorun haftaya kadar çözülür

Öğrencilere anlatıyordum, EBA DERS dedim bir tıkladım açılmadı bişiler uydurdum bende geçiştirdim, sabahtan beri sistemde sorun var, bu kadar uzun süre kapalı olmaz ki ama sonrada bize EBA anlat diyorlar. Ayrıca EBA DOSYA bölümüde zaman zaman açılmadı :(

Hocalarım bizde de EBA Derse girmiyor. Aynı şekil çözüm olarak meb engelini aşmak için kullandığımız programı kullanarak çok rahat girebildim.

bizim okuldan da eba ya giriş yok her siteye giriyor akıllı tahtalardan eba.gov açılmıyor. arıza kaydı bıraktım il ilçeye bilgi verdim kimse ilgilenmiyor. neden olabilir sadece eba ya bağlanmıyor tahtalarımız

hocam bu sıkıntı genel. sertifika olayından sonra bi çok yerde yaşanıyor maalesef.

Geri