"Eba Ders"," V Sınıf" Videoları

Kodla Büyü
mert02' Alıntı:
Ben izlerken önce kayıt alayım dedim birazını kayıt ettim. sonra baktım IDM indirme linki çıkıyor. bende ordan hepsini tek tek kaydettim. 133 mb yer kaplıyo 2 ders flv formatında iniyor

hocam elinizde varsa paylaşabilir misiniz? burada paylaşılan kayıt olduğu için benim hoşuma gitmedi belli oluyor kayıt olduğu, teşekkür ederim

e posta adresimde 445 adet erişim isteği mevcut, çok üzgünüm ama ben yeterince riske girdim, gerisini videoyu indiren arkadaşlara devrediyorum.

4bX8L0.jpg

Ekli dosyalar

• yasak.jpg
    yasak.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 806
habibocak' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
Yararlı olması dileklerimle.

Eba Ders : https://drive.google.com/file/d/0Bwwy5b ... sp=sharing

V Sınıf : https://drive.google.com/file/d/0Bwwy5b ... sp=sharing

Not : BTR lerin okullarındaki öğretmenlere göstermesi amacı ile paylaşıyorum, videoların paylaşılması yasaktır diye bir uyarı görmedim ama inşaallah soruşturma yemem. :)
Hocam,

Yayınlanması yasakmış. Fatih Projesi alt yapısı ile ilgili 12 dersi siteme koymuştum. Uyarı geldi. Mecburen kaldırdım. Bence kaldırın.
Eğitimler çok gizli kaldırın kimse görmesin:)

Henüz almadığımız eğitimleri diğer öğretmenlere anlatmamız istenebiliyor ama videoları birbirimiz ile paylaşamıyoruz. EBA'ya girip bakın EBA sınıf diye bir şey var, tabletle de etkileşimli ama henüz nasıl kullanıldığını ben de bilmiyorum deriz artık. Bu eğitim bütün bilgisayar öğretmenlerine açık olmalıydı.

Aynen aldığımız eğitimi diğer öğretmenlere anlatmamız isteniyor ama James bond usülü çok gizli içerikleri bir kez gösterip kayıt altına alamadan yok ediyorlar. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Öğretmen, öğrenci ve velilere tanıtım yaparken konunun anlatımı açısından yararlı olurdu. Arkasında bir iki dersten örnek yapılınca ne anlatılmak istendiği daha anlaşılır ve kalıcı olur düşüncesindeyim. Elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Hem eğitim öğretim amaçlı ve ticari amaçla kullanılmayacağı için telif hakkı ihlali olacağını da düşünmüyorum.

Geri