"Eba Ders"," V Sınıf" Videoları

Kodla Büyü
paylaşımın yasal olmadığını düşünen varsa nedenleri ile beni uyarabilirse sevinirim. :)

bu arada video kalitesi yüksek arkadaşlar internette bulanık görünebilir videoyu indirip öyle izleyin.

Teşekkürler lazım olacak.Hocam amaç eğitim değil mi niye yasak olsun k i!?

hastasıyız dede' Alıntı:
Yararlı olması dileklerimle.

Eba Ders : https://drive.google.com/file/d/0Bwwy5b ... sp=sharing

V Sınıf : https://drive.google.com/file/d/0Bwwy5b ... sp=sharing

Not : BTR lerin okullarındaki öğretmenlere göstermesi amacı ile paylaşıyorum, videoların paylaşılması yasaktır diye bir uyarı görmedim ama inşaallah soruşturma yemem. :)
Hocam,

Yayınlanması yasakmış. Fatih Projesi alt yapısı ile ilgili 12 dersi siteme koymuştum. Uyarı geldi. Mecburen kaldırdım. Bence kaldırın.

teşekkürler habip hocam :)
arkadaşlar habip hocamın uyarısı nedeni ile paylaşımı kaldırdım, kurslar bitince paylaşıma açarım yine. :verymad:

hastasıyız dede' Alıntı:
teşekkürler habip hocam :)
arkadaşlar habip hocamın uyarısı nedeni ile paylaşımı kaldırdım, kurslar bitince paylaşıma açarım yine. :verymad:
Hocam, Kursların bitmesi de önemli değil. Bence yayınlamayın.

V sınıf tablet uygulamasını nerde bulabilirim. E tab 4 de çalışır

Arkadaslar kurs bitsede izleriz girip 7 ay onceki uzaktan egitime yine girip bakabiliyrm ayni sey bunun icinde gecerili olacagini dusunuyrm

bilgisayarcım' Alıntı:
hangi program ile indirdiniz. eğitimi ben de aldım. indirdiğiniz programı soylerseniz ben de indireyim
camtasia ile ekran kaydı yaptım, aslında paylaşılmasının yasak olduğunu bildiren herhangi bir yazı görmedim ama, uyaran habip hocam olunca vardır bir bildiği.

Hocam bence paylaşım için acele etmeyin. Kursun bitmesine az kaldı. Eminim bunları yetkililer sonra paylaşıma açacaktır. Aceleye gerek yok.

Değerli arkadaşlar internet download manager ile internet explorerden videonun orjinali iniyor. Hem de bölüm bölüm ben indirdim. 10 dakikamı aldı.

Ben izlerken önce kayıt alayım dedim birazını kayıt ettim. sonra baktım IDM indirme linki çıkıyor. bende ordan hepsini tek tek kaydettim. 133 mb yer kaplıyo 2 ders flv formatında iniyor

hastasıyız dede' Alıntı:
bilgisayarcım' Alıntı:
hangi program ile indirdiniz. eğitimi ben de aldım. indirdiğiniz programı soylerseniz ben de indireyim
camtasia ile ekran kaydı yaptım, aslında paylaşılmasının yasak olduğunu bildiren herhangi bir yazı görmedim ama, uyaran habip hocam olunca vardır bir bildiği.
Hocam,

Güveniniz için teşekkür ederim. Bir iki gündür bu konu ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayım. Ben eğitimlerin kayıt edilip yayınlanmasının doğru olmadığını söylememe rağmen benim eğitimleri kayıt edip soruları da yayınladığım söyleniyor.

Malum ben sınıf öğretmeniyim ve bu kurslara başvuru yapma şansım yok. İnsanlar ne kadar ilginç. Başvuramadığım bir kursun derslerini ve sorularını kayıt edip yayınlıyorum. Nasıl iş ben de anlamadım.

Sizlere tavsiyem bunları kesinlikle yayınlamayın. Bunların Telif Hakkı Yeğitek'indir. İzinsiz yayınlanması yasaktır. Daha sonra başınızın ağrımaması için kesinlikle yayınlamayın.

tamam habip hocam uyarın için çok teşekkür ederim, peki size kim nasıl ulaştı, şu an yasal olarak suçlanıyormusunuz yoksa sadece uyarımı geldi, allah yardımcınız olsun, varsa yapabileceğimiz birşey yazmanız yeter, selam ve dua ile.

hastasıyız dede' Alıntı:
tamam habip hocam uyarın için çok teşekkür ederim, peki size kim nasıl ulaştı, şu an yasal olarak suçlanıyormusunuz yoksa sadece uyarımı geldi, allah yardımcınız olsun, varsa yapabileceğimiz birşey yazmanız yeter, selam ve dua ile.
İlginize teşekkür ederim Hocam,

Sorun yok. Gerekli mercilerle görüşüldü ve sorun çözüldü.

Kursu bende aldım ve yayınlanması vs. yasaktır şeklinde uyarı görmüştüm riske girmedim o yüzden :)

Anlamadığım bir nokta var. Bu bir uzaktan eğitim. Neden tüm öğretmenlere açılmıyor? Sistemi zorlar diye mi? Eğitimler gayet de güzel hazırlanmış. Yani hiç bilmeyen kişilere göre her noktaya değinilmiş. Sonundaki sınav için de çok kolay denilemez. Yani eğitimleri dinlemeden cevaplanacak sorular değildi. Sistem gayet güzel gözüküyor, açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Yalnız Bilişim T. dersinde bile ders sırasında bir sürü sorun çıkıyor, tabletlerde bu iş ne kadar sağlıklı yürür bilemiyorum. Kiminin şarjı biter, kimi uygulama durdu hatası verir, kimi bağlanmaz, sorunlar küçük bile olsa, 4-5 kişi de çıkınca konu sürekli bölünüp durabilir. Ama gerçekten emek verilmiş bir çalışma. MEB'i tebrik ediyorum bu açıdan.

arkadaşlar mailim video erişimi istekleri ile doldu, videonun yararlı olacağını düşündüğüm için paylaşıma açmıştım ama paylaşımı yasakmış, inşaallah bir sıkıntı olmaz.

Geri