EBA Canlı Dersi nasıl denemesini yapacağız?

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Çevremde canlı ders ile ilgili ses problemi video sorunları ile ilgili sorular soruyorlar.
Bu eba canlı ders uygulamasını cihazda (Pc, android vb) denemesini yapmak için illaki canlı ders uygulamasının saatini mi beklemek gerekiyor.
Yani ben sorunu görebilmem için canlı ders saatini mi beklemeliyim.
Zoom da denemesini yapabilirsiniz nasıl olsa aynı altyapıyı kullanıyor şeklinde düşünmeyin.
Daha dün Türkçe öğretmeni arkadaşıma yardımcı olmaya çalıştım. Zoom da sıkıntı yok ama Eba ders de kamera görüntüsünü karşıya gönderememiş.

KISACA EBA CANLI DERS SORUMLULARI BURAYI OKUYORSANIZ LÜTFEN EBA CANLI DERSİN DENEMESİNİ PASİF ZAMANLARDA YAPABİLME İMKANI SAĞLAYIN.

Yok varsa bu konuda bildiğiniz bir yöntem lütfen yardımcı olun.

Kesinlikle katılıyorum ben de akıllı tahtalarda ve bt sınıfında deneyeceğim eba Canlı ders oluyor mu bir sıkıntı var mı ama deneyemiyorum

Çevremde canlı ders ile ilgili ses problemi video sorunları ile ilgili sorular soruyorlar.
Bu eba canlı ders uygulamasını cihazda (Pc, android vb) denemesini yapmak için illaki canlı ders uygulamasının saatini mi beklemek gerekiyor.
Yani ben sorunu görebilmem için canlı ders saatini mi beklemeliyim.
Zoom da denemesini yapabilirsiniz nasıl olsa aynı altyapıyı kullanıyor şeklinde düşünmeyin.
Daha dün Türkçe öğretmeni arkadaşıma yardımcı olmaya çalıştım. Zoom da sıkıntı yok ama Eba ders de kamera görüntüsünü karşıya gönderememiş.

KISACA EBA CANLI DERS SORUMLULARI BURAYI OKUYORSANIZ LÜTFEN EBA CANLI DERSİN DENEMESİNİ PASİF ZAMANLARDA YAPABİLME İMKANI SAĞLAYIN.

Yok varsa bu konuda bildiğiniz bir yöntem lütfen yardımcı olun.

Kesinlikle yapılması gerekiyor. Canlı dersteki yardımcı araclara aşina olmak için de önemli.

Tabii ki eba üzerinden deneme
dersi açılsa ve o şekilde kontrol edilse en iyisi olur ama zaten zoom altyapısı kullanılıyor arkadaşlar.
Düğme isimleri vs herşey Türkçe zaten.
Telefonunuzdan zoom'dan açıp kontrol edebilirsiniz.

Tabii ki eba üzerinden deneme
dersi açılsa ve o şekilde kontrol edilse en iyisi olur ama zaten zoom altyapısı kullanılıyor arkadaşlar.
Düğme isimleri vs herşey Türkçe zaten.
Telefonunuzdan zoom'dan açıp kontrol edebilirsiniz.
Hocam başlıkta da belirtildiğim gibi arkadaş zoom da sıkıntı yaşamıyor ama eba canlı dersde kendi kamera görüntüsünü gönderememiş. Yani zoomun alt yapısını kullansa da aynı program değil. Sorunlar farklılaşabiliyor.

Geri