EBA ANAHTAR

Kodla Büyü

fuko88

Üye
EBA Kod'a alternatif olarak çıkmış sanırım. Deneyen kullanan var mı? EBA Kod ya da başka bişeye gerek kalmadan otomatik olarak giriş yaptırıyor. Ben beğendim. Özellikle cepten EBA kod alamayan / almak istemeyen öğretmenler için güzel bi yöntem.

EBA Anahtar

AVG ve Avira birşey bulmadı bi kaç arkadaş da kullanıyor herhangi olumsuz birşey söylemediler.

Hocam emeğinize için teşekkür ederiz. Bu tarz bir programın kaynak kodlarının da verilmesi güvenilirlik açısından iyi olacaktır.

Paylaşıp paylaşmamak sizin kararınızdır benimki fikir belirtmek...

eba anahtar uygulamasında bağlantınızı kontrol edin uyarısı alıyorum. neden acaba?

Merhaba Arkadaşlar,

İlginiz için teşekkürler. EBA'nın tanıtımı, daha çok öğrenci ve öğretmen tarafından kullanılabilmesi için çalışıyoruz. Bu kapsamda EBA ANAHTAR programını geliştirdik. Eksikleri var tabiki, çok yeni bir program. Eksikler konusunda buradan ya da sitemizden yazabilirsiniz.

Bağlantı hatası problemini çözdük yeni versiyonu yükledik bilginiz olsun.

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam emeğinize için teşekkür ederiz. Bu tarz bir programın kaynak kodlarının da verilmesi güvenilirlik açısından iyi olacaktır.

Hocam haklısınız. Github üzerinden kodları yayınlayacağız. Ancak şu an için tarih veremiyorum. kazanim-testleri.com sitesini yayına aldık. Kazanım testlerini online hale getirmek için çalışıyoruz. Önümüzde iki tane sınav var (YGS ve TEOG) bu yüzden çok yoğunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

eba-z' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

İlginiz için teşekkürler. EBA'nın tanıtımı, daha çok öğrenci ve öğretmen tarafından kullanılabilmesi için çalışıyoruz. Bu kapsamda EBA ANAHTAR programını geliştirdik. Eksikleri var tabiki, çok yeni bir program. Eksikler konusunda buradan ya da sitemizden yazabilirsiniz.

Bağlantı hatası problemini çözdük yeni versiyonu yükledik bilginiz olsun.

s_kajmeran' Alıntı:

Hocam haklısınız. Github üzerinden kodları yayınlayacağız. Ancak şu an için tarih veremiyorum. kazanim-testleri.com sitesini yayına aldık. Kazanım testlerini online hale getirmek için çalışıyoruz. Önümüzde iki tane sınav var (YGS ve TEOG) bu yüzden çok yoğunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
hocam bir bug daha...eğer ki şifrenin içinde + vb karakterler olursa yanlış kullanıcı adı şifre diyor...onu da düzeltirseniz sevinirim...mükemmele doğru gider program

Geri