EBA önemli soru?

Kodla Büyü

aybr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler Arkadaşlar. Geçen dönem pandemi sürecinde ilkokul sınıf öğretmeni arkadaş eba uzaktan eğitimi eşitlik ilkesine aykırı, etik değil v.s. ile attı tuttu. Sonrasında Tesadüfü bu arkadaş her öğrenci ile kendisini olduğu, sınıf öğrenci sayısı kadar grup kurmuş. Dile getirdim öğrencilerin düzeylerine göre ödev verdiği, ama bir çok ödevler tüm öğrencilerle aynı. Sonrasında ilçe Mem kanalı ile EBA'ya erişemeyen öğrenci bilgileri istendiğinde ben hafiye miyim herkesin arkasında mı koşacağım. diye hayıflanan biri. Tabiki her öğrenci ile 26 farklı grupta olunca EBA puan 15000lere gelmiş. (hiç bir işe yaramayan puan).

Bu tarz grupların kurulması konusunda düşünceleriniz nedir? Her öğretmen böyle yapsa okulda 750 tane grup olacak. Okul idaresi böyle grupların açılmaması ile ilgili fikir söyleyebilir mi?

Grup sayısının fazla olmasının ne gibi bir sıkıntısı var hocam. Ne gibi bir sorun oluşturuyorsa onun üstüne idareyle iletişime geçilir.

Hocam istedigi kadar grup yapsin birakin o gruplarda ne paylasilir ne paylasilmaz tutar biri kufreder kendi sorumlulugunda ögrenci bu tutar altina bir yorum cakar altindan kalkamaz.
15000 puanda kurtarmaz sonra.keyfine baksin o 15000 puan yetmez 15000 grup acsin benim puanida eklesin ona 15000 kere selam soyleyin

Geri