eba ödev takip kullanabilen var mı?

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
eba da ortaokul bölümünde ödev takip de verdiğimiz ödevlere gelip takip et seçtiğimizde hata veriyor. hata alttadır. çözümü var mı

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 1,896
Konu içeriğiyle alakalı değil ama yeni başlık açmak istemediğimden buraya yazıyorum.

Görevlendirildiğim okulda 7. sınıflardan bir öğrenci sınıf listesinde görünüyor. Ödevi öğretmen veriyor sınıfına ancak bu öğrence verilen ödevi göremiyor. Başına böyle bir sorun gelen var mı?

erfatm' Alıntı:
Konu içeriğiyle alakalı değil ama yeni başlık açmak istemediğimden buraya yazıyorum.

Görevlendirildiğim okulda 7. sınıflardan bir öğrenci sınıf listesinde görünüyor. Ödevi öğretmen veriyor sınıfına ancak bu öğrence verilen ödevi göremiyor. Başına böyle bir sorun gelen var mı?

Aynı sorun bizde de var.

arkadaşlar bizde de sınıfı ekledikten sonra öğrencilere sınıf bazında gönderiyoruz.fakat ödev veya test bazı öğrencilerde gözükürken bazılarında gözükmüyor.
Sorunun eba dan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü diğer branş öğretmenlerinde de aynı durum söz konusu.

Sınıf şubesine öğrenciler gözüktüğü halde bazılarına ödev ulaşıyor bazılarını gitmiyor...

illaki ordaki testlerden mi ödev verebiliyoruz yoksa kendimiz birşeyler hazırlayıp gönderebiliyoruz?
yardımcı olacak olan var mı?

Eba dersten eklediklerim bölümüne dosya ekleyebilirsiniz.Hazırladığınız testleri Eba V sınıf yaprak testlerimden de öğrencilere test olarak gönderbilirsiniz.

Bende bazen bu kısım hata veriyor. Ancak 30 kadar öğrenciye yolladığım ödev öğrencilerde gözükmüyor. Acaba dersimizin adı listede olmadığından başka ders üzerinden yolluyoruz diyemi olmuyor.

Hocam ödev takip ortaokul kısmında hata veriyor ama liseye geç butonuna tıklayıp verdiğin ödevi o modülden takip edebiliyorsun. Ödev gitmeyen öğrenciler ise bende de var. Sanırım öğrenciler eba yı aktif kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra ödevler gitmeye başlıyor. Çünkü ödev ulaşmayan öğrencilerimin ortak özelliği daha önce eba dersi açmamışlar pek. Tabi bu benim tahminim. Kolay gelsin

erfatm' Alıntı:

ebadan öğretmen sınıf listesine baktığında bazı öğrencilerin numaraları gözükmüyordur. Benim Tespitime göre numarası gözükmeyen öğrencilere ödev gitmiyor hocam. Yani e-okul ile eba bağlantısı tam anlamıyla çalışmıyor.

erfatm' Alıntı:

Deneme amaçlı olarak birkaç öğrenci seçmiştim. Ödev filan yolladım, bir kontrol ettim öğrencinin şifresi ile. Ödev filan gözükmedi. Başka bir öğrencinin şifresi ile girince ödevler gözüküyor.
Bazı öğrencilerde nedense böyle bir sıkıntı var.
Bildirilmesi gerekli bence..

Şimdi biz bütün öğretmenlere eba'yı anlattık, tanıttık. Öğretmenler ödev gönderiyo öğrencilere ya hiç gitmiyo ya da bazılarına gidiyo. Öğretmen geliyo hocam sen anlattın ama ödev bile gönderemiyorum, gitmiyo diyo. ondan sonra gel eba yı teşvik et, kullanmalarını sağla bakalım.

thekanarya' Alıntı:
Şimdi biz bütün öğretmenlere eba'yı anlattık, tanıttık. Öğretmenler ödev gönderiyo öğrencilere ya hiç gitmiyo ya da bazılarına gidiyo. Öğretmen geliyo hocam sen anlattın ama ödev bile gönderemiyorum, gitmiyo diyo. ondan sonra gel eba yı teşvik et, kullanmalarını sağla bakalım.
Keşke tanıtım işlerine hiç girmeseydin.
EBA'dakilerin koltuğunu korumaktan başka bir şey değil!
Rezillik diz boyu. İlkokul butonu koymuş. Hiç ders yok. Ortaokula giriyorsun bir kaç ders diğerleri yok. Lise de öyle.
Adamlar tepeden emri veriyor. Alttaki sorunlarla boğuşuyor. Oradan bir haber ver butonu yok.

Ödev gönderme sonrasında rastlantısal mıdır sistematik midir nedir birçok öğrenciye ödev gitmediğine şahit oldum. Sorunun kaynağını bilen veya çözümü için bir şeyler yapan varsa destekçiyim.
Takip

Bizim okulda hala ödev alamayan öğrenci var?Öğrencinin eba ders kısmına girdim baktım Çalışmalarım kategorisi hiç yok.

Geri