EBİTEFO Görevlendirmesi Yapıldı.

Kodla Büyü
zencefil58' Alıntı:
ya bırakın artık bitefo ebitefoyu ikiside istenmeyen birim il memlerde hayretsiniz yaniiii bide birlik olalım
:alkis:
Hepimiz meslektaşdan daha yakınız akibetimiz aynı.

Akıllı olalım lütfen.

CadCam67' Alıntı:
Hocam kimden izin alarak ki izin alsanız bile 441 kişiden izin almanız gerekli kişisel bilgilerimizi alenen şifresiz kayıtsız kullanıcıların görebileceği şekilde yayınlıyorsunuz. En kısa sürede eklediğiniz dosyayı kaldırınız.

Görevlendirme bilgisini paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Benim de bilgilerim yayınlanmıştı, burda tepki gösterecek hiç bir şey açıkçası görmüyorum. TC Kimlik numarası sır değildir. Heryerde yayınlanıyor (örneğin mem sitelerindeki yada bakanlığın diğer sitelerindeki duyurularda), yayınlanmasında da hiç bir problem doğmaz. TC kimlik numarası hiçbir dolandırıcının işine yaramaz. Yayınlanan bilgi anne kızlık soyadı yada cilt no vs. olsaydı yanlış olurdu. Bence boşa kalp kırmayalım.

Burda TC kimlik numarası ile bir şey olmaz durumu yok. Kişisel bilgilerin hiçbir sınırlama olmadan yayınlanması söz konusu. Orda 441 kişinin bilgisi varsa yayınlamak için 441 kişiden izin alması gereklidir. Siz izin verdiyseniz sizin bilgileriniz yayınlansın. Ben izin vermiyorum. Burda kalp kırıcı bir durum yoktur.

Cadcam67 isimli üyeye PM atarsanız o size gönderebilecektir diye düşünüyorum.

Geri