E-ticaret (N11)

Kodla Büyü

afilli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın Arkadaşlar,
N11 den 4 tane metal usb bellek aldım.usb ler bozuk çıktı .Yetkili servisine gönderdim. Servis bana ürünlerin SAHTE olduğu ile ilgili rapor gönderdi.Yaklaşık 2 aydır bunun için uğraşıyorum , ürünleri iade edip ücretini almak istiyorum N11 sürekli olarak çamura yatıyor , oyalıyor.Her aradığımda biz sizi arayacağız diyorlar.Bu ürünlerin sahte olduğunun servis raporu var.
N11 den ürün almak isteyenlere DUYURULUR...

Sayın Arkadaşlar,
N11 den 4 tane metal usb bellek aldım.usb ler bozuk çıktı .Yetkili servisine gönderdim. Servis bana ürünlerin SAHTE olduğu ile ilgili rapor gönderdi.Yaklaşık 2 aydır bunun için uğraşıyorum , ürünleri iade edip ücretini almak istiyorum N11 sürekli olarak çamura yatıyor , oyalıyor.Her aradığımda biz sizi arayacağız diyorlar.Bu ürünlerin sahte olduğunun servis raporu var.
N11 den ürün almak isteyenlere DUYURULUR...
Hocam hakem heyetine basvuracaginizi soyleyin. Yine duzelmezlerse hakem heyetine basvurun. Hakkinizdir. Azdir degmez falan demeyin. Yanlarina kalmasin.

Aldığınız mağazanın puanı ne durumdaydı? Pek çok defa alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım.

Aldığınız firma kim? En azından ürünün soru sorma bölümünden sahte olduğu herkese açık soru şeklinde sorun. Ürünlere yorum hakkınız varsa sahte olduğunu belirtin, Şikayetvara N11 ve firma ismini belirterek direk sahte ürün olduğuna dair servis raporunun resmini yükleyerek şikayette bulunun.

Faturası varsa faturanın üzerindeki adrese iadeli taahhütlü ihtarname gönderin sonrada tüketici hakem heyetine dilekçenizi verin n11 le boşuna uğraşmayın, bu arada usb nin markası nedir birde satıcının linkini verirseniz iyi olur bizde düşmeyelim

arkadaşlar N11 sürekli çamura yatıyor.firma webmoni firmanın telefonu yok.Aslında bizim muhatabımız webmoni değil.Tüm sorumluluk N11 de.

Ben sosyal formlara bu duyuruları attıktan ertesi gün aradılar.hemen hesap numarası istediler.Hemen parayı YATIRDILAR tekrar arayıp paranın yatıp yatmadığının teyidini yaptılar.
fatura ,servis raporu ve eski usb leri istemediler gerek yok dediler.Bende neden 2 aydır uğraştırdıklarını sordum cevap veremediler.
Buna benzer sıkıntısı sorunu olan arkadaşlara için iyi bir yol.N11 ASLA

arkadaşlar N11 sürekli çamura yatıyor.firma webmoni firmanın telefonu yok.Aslında bizim muhatabımız webmoni değil.Tüm sorumluluk N11 de.

Ben sosyal formlara bu duyuruları attıktan ertesi gün aradılar.hemen hesap numarası istediler.Hemen parayı YATIRDILAR tekrar arayıp paranın yatıp yatmadığının teyidini yaptılar.
fatura ,servis raporu ve eski usb leri istemediler gerek yok dediler.Bende neden 2 aydır uğraştırdıklarını sordum cevap veremediler.
Buna benzer sıkıntısı sorunu olan arkadaşlara için iyi bir yol.N11 ASLA

Aslında böyle olabildiği için n11, başka yerden alsanız, bu kadar uğraşıp alamama durumu olabilirdi

Aslında muhatabınız webnomi, mesafeli satış sözleşmenizi okursanız orada muhatabınızın satıcı firma olduğunu görürsünüz eğer thh yada mahkemeye gidecek olursanız n11 i değil satıcı firmayı , faturayı düzenleyen firmayı muhatap almalısınız

Geri