E tab 5 root atma sorunu

Kodla Büyü

gsultra

Site Gezgini
Arkadaşlar e tab 5 e root atamıyorum bilgisayarda görünmüyor kurumsal yönetici engel oluyor herhalde ne önerirsiniz teşekkürler..

Arkadaşlar e tab 5 e root atamıyorum bilgisayarda görünmüyor kurumsal yönetici engel oluyor herhalde ne önerirsiniz teşekkürler..
ROM yüklemeyle ilgili klavuz ve videoları inceleyip, aynen uygularsanız sorun olmadan yüklenir.
Windows 10 bilgisayarda tableti bilgisayara tanıtmaya gerek yok. Zaten ROM'u da tablet kapalıyken atıyorsunuz.
Windows 7 bilgisayarlarda da sürücü yükleme kılavuzda anlatılıyor, ona uygun sürücüyü yüklersiniz. Ancak benim tavsiyem hiç bu şeylere girmeden Windows 10 yüklü bir bilgisayarda ROM yüklemeye çalışın. Tabi bu dediğim fatih projesi kapsamında yayınlanan MEB'in yayınladığı ROM ve Youtube üzerinden ulaşabileceğiniz 5.1 ROM'u için geçerli.
ROM dosyalarını tablete atarak yapılan ROM yüklemelerinde süreç farklı işleyebilir.

hocam cihaz kapalıyken önce bilgisayardan download tuşuna basacaksınız sonra tableti bilgisayara bağlayacaksınız yoksa olmuyor.

hocam tableti açıkken bilgisayara bağla usb ile sonra tableti kapat tablet kapanırken sürücülerin yüklendiğini göreceksin sonra usb yi çıkar ve talimatlara uygun yükleme işlemi yap olur.

Fatih projesi. Com sitesindeki e tab 5 i yükledim iyi de oldu ama bazı uygulamaları yüklemek istediğimde cihaz uyumlu değil uyarısı alıyorum örneğin udemy uygulamasını yüklemek istediğimde cihaz uyumlu değildir uyarısı alıyorum çözümü var mı acaba?

Bağlantı kablolarından dolayı görmüyor. Dün kablo değiştirdim anında root başladı. Mutlaka sağlam bi kablo ile deneyin.

Bağlantı kablolarından dolayı görmüyor. Dün kablo değiştirdim anında root başladı. Mutlaka sağlam bi kablo ile deneyin.
Hocam Root u yükledim onda sorun yok sorun şu udmy mobil uygulamasını yüklemek istediğimde cihaz uyumlu değil uyarısı alıyorum normal chroome üzerinden açtığımda videolar çok küçük görünüyor sorun bu şekilde

Hocam Root u yükledim onda sorun yok sorun şu udmy mobil uygulamasını yüklemek istediğimde cihaz uyumlu değil uyarısı alıyorum normal chroome üzerinden açtığımda videolar çok küçük görünüyor sorun bu şekilde
Hocam yüklediğiniz sürüm uyumlu değildir.5.1 i deneyin

Geri