e tab 5 reset sorunu

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
e tab 5 te resimdeki gibi sorunla karşılaştım format atamıyorum format ekranı açılmıyor

Ekli dosyalar

• 20151204_093445.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 103
Ses artırma düğmesi ve açma kapama tuşuna aynı anda basıp general mobile yazısın görünce elimizi tuşlardan çekiyoruz

Bunun için Arıza kaydı oluşturmak gerek demi hocam benim oluşturduğum arıza kaydı için servis gelmedi daha tabletleri almaya

ekinci.esma21' Alıntı:
Bunun için Arıza kaydı oluşturmak gerek demi hocam benim oluşturduğum arıza kaydı için servis gelmedi daha tabletleri almaya
mng kargoyu arayıp okula kurye istediniz mi.

öğrenci tableti getirdiği zaman küçük bir kağıda okul adı öğrenci adı veli ad soyad tel. ve arıza şikayeti yazın. bu kağıdı tabletin kılıfı içine koyun.
pybs de arıza kaydı oluştururken tabletin seri numarasını girerek oluşturun. etab5lerde öğrenci adı-tablet eşleştirmesi henüz yok.
5-10 tablet olunca mng kargoyu arayın servise gidecek tabletler var deyin gelir alırlar. kargo gelmeden gidecek koliyi hazırlayın. tablet kutusunda yada kılıf içinde gitmeli.
kargo sırasında ekranları kırılmasın diye tabletlerin hepsini 1 buyuk koli yapın. ağzını kolibandıyla kapatın. kargodan kargo teslim fişi almayı unutmayın.

hocam servise göndereceğim tabletler general mobile onun için mng kargoyu da arıyor muyum ya da general mobile tabletlere çalışan kargo hangisi acaba?

hocam etab 4 etab 5 bunlar genaral mobile zaten. sizde başka marka tablet mi var 4yıl önce vestel ve samsung verilmişti. onları kendi servisleri var.
genaral mobile servisi TELPA, anlaşmasını mng ile yapmış.

Geri