e-tab 5 fatih internet sorunu

Kodla Büyü
Tabletlerden bir önce kurtulmanızı öneririm. En çok lazım olacak zamanda ebaya giremeyen canlı derse bağlanamayan tabletleri salın gitsin bence.

ben hiç kullanımyorum ama öğretmen arkadş ısrarla kullanmak ve fatih ağına bağlanmak itiyor

arkadaşlar geç de olsa pandemi içerisinde yeni bir imaj yayınlanmıştı android 5 ve eba destekli bunu kurup normal tablet olarak devam edersiniz istediğiniz ağa da bağlanabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar
e-tab 5 fatih ağina bağlanmıyor. ne önerirsiniz?
Tabletlerden bir önce kurtulmanızı öneririm. En çok lazım olacak zamanda ebaya giremeyen canlı derse bağlanamayan tabletleri salın gitsin bence.

Ben pandemi başladığında ne olur ne olmaz diye android 5 lolipop kurdum ve canlı dersleri oradan takip ettim. Bilgisayar kullanacağım zaman oğlum oradan bağlandı. Okula gittiğimiz zaman yanımda götürdüm ve oğlum yine tabletle derse girdi. Dizüstü bilgisayarı taşımak zorunda kalmadık o durumlarda. Android 5 kurun keyfini çıkartın. Şu an kızım arada resimler yapıyor, oyun oynuyor.

Android 6 ve 7'de çalıştırıyormuş cihaz ama şimdilik lolipop yeterli olduğu için böyle devam ediyorum.

Son düzenleme:
Geri